Wpis z mikrobloga

Gniję z ludzi którzy wykorzystują zamieszki w USA do usprawiedliwiania swojego rasizmu, zaściankowości i ksenofobii.

Widać to doskonale na wykopie, to nie do wiary jakie tutaj szambo wybiło po tym jak wybuchły protesty.
Obraz typowego wykopka p0laka piwniczaka:
-LEWAKI!!! HURRR DURRR!!!
-Co z tego że zamordowali czarnego człowieka? xDDD
-Scenka ze sklepu szabrowanego przez patolę która postanowiła wykorzystać protest i zrobić zadymę - HURR DURR TO JEST PROTEST? RABOWANIE SKLEPÓW? HEHEH xDD
-Nazywanie lewactwem każdego kto nie jest rasistą, homofobem, kto rozumie dlaczego te protesty wybuchły.
-Ślinienie się na każdy wykop kręcący bekę z lewakóóóf, pewnie wam tego brakowało bo wasz ukochany pis okazał się szambem i nawet wykop ich szkaluje.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #4konserwy #usa #protest #bekazpodludzi #lgbt #teczowepaski #bekazpisu
Pobierz
źródło: comment_15910930863tF5vwwyOt2LzVQiLcUB7N.jpg
  • 32
@Scaab: Niestety rabowanie sklepów wygląda na zjawisko powszechne w tym całym syfie. Boli mnie to, kiedy sobie pomyślę, że niektórzy mogą być przedsiębiorcami, którzy no nie mają miliona oszczędności i #!$%@? ich sklepu raz może byc poważnym ciosem. Ofc każdy okradziony jest poszkodowany.
Zabicie murzyna nie powinno być pretekstem do tego wszystkiego. To raczej kwestia uprzedzeń społeczeństwa - bo nie, likwidacja niewolnictwa w XIX wieku nie załatwiła problemu. Ludzie z dnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab: proponuje robić screeny wypokowych rasistów i wysyłać do prokuratury i do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych. Może kary po parę tysięcy złotych lub nawet kary więzienia na niektórych coś naucza. Ja już zacząłem zbierać dokumentację na najbardziej rasistowskich wypokow