Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, czy znacie jakieś gramofony do 500pln, na początek? Nie musi być to super hiper jakość dźwięku, ważne żeby nie był „jak z laptopa”. Fajnie by było jakby miał Bluetooth i możliwość łączenia się z telefonem (spotify itd). Do gramofonu podłączyłbym głośniki 2.1 modecom mc-mhf60u, wiec też żadne cudo, ale ważne żeby jako tako grało. Zastanawiałem się może nad ION Air LP?
#gramofon #muzyka #audio
  • 8
@spidero: Bardziej liczyłem na to, że niektóre gramofony maja opcje być „przekaźnikiem” poprzez Bluetooth z telefonu na głośniki które są podłączone do gramofonu.
Tak wiem to godzi w gramofon i generalnie w całą ideę, ale chciałbym coś co by było uniwersalne.
@Ojezu: Przemyślę temat, bo spodziewam się że w tej cenie będzie super grał, ale tak jak wyżej pisałem, zależałoby mi tez w jakiś sposób na uniwersalności tego sprzętu, a ten technics jest klasycznym gramofonem. Jeśli zdecyduje się na taki to się odezwę ;)
@albert1337: Łatwiej wydać ~ 200zł na stary gramofon od zestawu Sony. Pomimo masówki trzymali kiedyś standard i bardzo przyjemnie się z ich gramofonów słucha wosków. OLX takich fantów ma naprawdę sporo, jest w czym przebierać.