Wpis z mikrobloga

Ludzie wypychający pod działa, bo chcą mieć osłonę prze Jagdpanzerem to margines społeczny, najgorszy sort. Sprawdziłem statystyki, choć już staram się tego unikać, gość 65k bitew 46%wr, średni dmg na bitwę 400. Jest szansa na bana dla takiego typa jak powtórkę wyślę, czy jest to swego rodzaju mit, że banują za to?
#wot
  • 8
@frixer: Jakiś czas temu miałem (nie)przyjemność grać z plutonem z Churchilow z ktorych kazdy mial nick z stylu "moereseter", "waitingforpermban" itp. całą bitwę w 3 blokowali i spychali jeden wybrany czołg. Sprawdziłem później ich konta, to na każdym tylko ten jeden czołg, wszystkie konta z jednego klanu, w którym nicki wygladaly podobnie. Co kieruje ludźmi tworzącymi klan i konta, tylko, zeby wkur#@!c innych?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frixer: 46 WR to nie tak źle, MM dąży do tego aby było około 2% remisów 50-52 % przegranych, 46-48% wygranych. Także napewno nie idiota bo tacy to mają 42% i mniej, a raczej bym określił celowe działanie i sklanialbym się do stwierdzenia że chce przeżyć i wygrać. Jak najbardziej zgłoś, ale nawet jak zbanują to na parę dni a potem znowu będzie tak robił, a nie każdy zgłasza więc następnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romek898: absolutnie, w przeciwnym razie jak określić osoby co mają 45-41 WR? To jest ranga botów.

A osoby poniżej 41 WR to już muszą się starać o taki współczynnik i grać konkretnie przeciw własnej drużynie.

Ja to tak widzę, jako gracz od pory letniej 2011