Wpis z mikrobloga

Mireczki chcę oznajmić że poległem. Próbowałem rzucić palenie z tabexem ale brakło mi silnej woli i zacząłem sączyć nikotynę przez system Glo oraz leżącego od jakiegoś czasu pena Logic. Co zrobić? Nie uwolnię się od tego, a szczerze to nie chcę już wracać do tych śmierdzących petów. Glo jest dziwne w smaku ale najlepiej przypomina papierosa, jednak ceny wkładów wychodzą podobnie do normalnej paczki i przyznam się że kwestie ekonomiczne były głównym bodźcem przez który porwałem się na tabex :(

Można coś oszczędzić wapując? Niby wkład do logica wystarcza mi na jeden dzień i kosztuje to połowę paczki papierosów. Brakuje mi jednak troszkę kopnięcia i mocy. Bateria też jest słaba więc muszę w połowie dnia ładować to ustrojstwo.

Zacząłem się rozglądać za epapierosem i jestem kompletnie zielony. Chciałbym coś w granicach 150zł. Wpadł mi w oko voopoo vinci x z wymienną baterią ale nie wiem czy to dobry wybór. Pod ma tylko 2ml pojemności co wydaje mi się małą wartością. Jest jeszcze kwestia grzałek - na ile wystarcza jedna grzałka? One kosztują w granicach 20zł. Nie wiem też ile kosztują same liquidy :) Niby podstawa ale w internecie nikt tym nie handluje i chciałbym też o ich ceny zapytać.

#epapierosy #epapieros #epalenie #epalacze #vape #vapenation #vaporizer
  • 5
@niekompatybilny: dobry, ewentualnie mozesz zobaczyc na rpm 80 pro... ewentualnie taniej nord/nord2

grzaalki: gdybys tylko przyjmowal niko to sama baza nie syfi grzalek wiec wytrzymaja dlugo

pojemnosc: gdybys nie mial parcia na puszczanie pary jak lokomotywa to pojemnosc jest powiedzmy wystarczajaca /btw, 2ml maja wersje tpd i chyba mozna je latwo powiekszyc wyciagajac silikon z baniaka/

plyny: premixy /dolewajac baze nikotynowa otrzymasz lq/ kupisz bez problemu w sieci, niko niestety stacjonarnie