Wpis z mikrobloga

Na Ukrainie stabilnie, złotówy wzięły się za łby.

W Browarach pod Kijowem na Ukrainie w piątek rano doszło do strzelaniny z udziałem około stu osób, które zajmują się przewozami pasażerskimi. (...) Wydział prasowy policji obwodu kijowskiego przekazał, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż do strzelaniny doszło na tle konfliktu między przedsiębiorcami zajmującymi się przewozami pasażerskimi i nielegalnymi przewoźnikami.


Źródło

#bron #taxi #uber #ukraina
L3stko - Na Ukrainie stabilnie, złotówy wzięły się za łby.

 W Browarach pod Kijowem...
  • 36
@L3stko: Chyba właśnie zmieniłem zdanie odnośnie dostępu do broni przed rodaków ;P
Z jednej strony myślałem że jak każdy ma broń to taka sytuacja jak miała miejsce ostatnio przy protestach przedsiębiorców by się nie wydarzyła bo policja miałaby respekt do protestujących.
Z drugiej strony w Polsce jest tyle dzikusów że były by prawdziwe wojny Uber vs Taxi xD
do strzelaniny doszło na tle konfliktu między przedsiębiorcami zajmującymi się przewozami pasażerskimi i nielegalnymi przewoźnikami


@L3stko: ot, jedni byli z Ukrainy, a drudzy z Donbasu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Drobna sprzeczka, można się rozejść!
Z drugiej strony w Polsce jest tyle dzikusów że były by prawdziwe wojny Uber vs Taxi xD


@Niebadzlosiem: nie koniecznie, bo na Ukrainie poza państwem nie działa również policja, która jest skorumpowana. W polsce taka strzelanina została by rozjechana przez policje, oddziały antyterrorystyczne, a kary #!$%@? były by takie, że ludzie przez 2 dekady by z więzienia nie wyszli. Na drugi raz idiota by sobie przekalkulował czy warto wyciągać broń na
Z jednej strony myślałem że jak każdy ma broń to taka sytuacja jak miała miejsce ostatnio przy protestach przedsiębiorców by się nie wydarzyła bo policja miałaby respekt do protestujących.


@Niebadzlosiem: Respekt polegałby na tym, że musiałbyś jak w US&A słuchać wszystkich poleceń policjanta włącznie z klaskaniem uszami, bo jak nie to ze strachu by Cię zastrzelił.