Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ActiZ:

Turtle Beach stealth 600
Turtle Beach stealth 700
Astro A50
Razer Tresher

+ jeśli nie zależy Ci na mikrofonie to dowolne słuchawki, które mają własną bazę do której podpina się źródło dźwięku, a ona Bezprzewodowo przesyła go do słuchawek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23:

Nie, musisz kupić dowolne słuchawki radiowe mające bazę własną bazę, czyli coś jak to KLIK

Ale wtedy też nie będzie bezprzewodowego czatu.

@Dempsey: Ciężko mi doradzić jakiś konkretny model, bo żaden ze mnie słuchawkowy ekspert. Musiałbyś poszukać po forach jakichś polecanych radiowych modeli w tej cenie.

Ewentualnie jeśli macie bluetooth w telewizorze to wystarczą dowolne słuchawki bluetooth, które połączycie z TV.
A jeśli nie macie bluetooth w tv to
@Beeercik Mam bluetooth w tv i ostatnio przez przypadek kupiłem słuchawki Utaxo te https://www.amazon.de/dp/B07VGPGNBF/?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

No ale gówno straszne takie hmm wytłumione .

Zaznaczam audiofilem nie jestem ale porównując do słuchawek Sony wireless Gold do PS4 to przepaść .

A dobrze się nie znam i dlatego wolałem ciebie zapytać .

Cała przesiadka na Xbox zajebista tylko brakuje mie jednego słuchawek bezprzewodowych na których usłyszę to czego nie słychać podczas grania na tv z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dempsey:

Nie chciałbym nic źle doradzić, bo naprawdę nie znam się na słuchawkach na tyle, żeby doradzić najlepszy model w danej cenie :/

Polecam grupę na FB KLIK

Tam na pewno kilkanaście razy padło już podobne pytanie i doradzają ludzie, którzy mieli kontakt z danymi słuchawkami.
A jak nie to sam możesz zadać własne pytanie.

Ale ogólnie zasada jest taka, żeby nie szukać słuchawek 'Gamingowych' bo to zwykły chwyt marketingowy i
@Beeercik: A orientujesz się co do słuchawek PLANTRONICS RIG600 DOLBY ATMOS ?
Widze je na allegro wiem ze są z kablem ale widze tutaj dodatkowo kod na DA .Co może znaczyc ze coś jednak dobrze grają ? czy to taki tani chwyt a słuchawki dziadostwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dempsey:

Dolby Atmos to chyba może być odtworzone na dowolnych słuchawkach jeśli tylko źródło dźwięku na to pozwala.

Ja bym jednak brał coś bez kabla, nieporównywalna wygoda ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja do oglądania TV i muzyki mam Bluedio T4s zamówione na Aliexpress w promce za bodajże 85zł i jestem zachwycony, że słuchawki za takie pieniądze mogą tak grać ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ActiZ:

Ja bym Ci z czystym sumieniem polecił te Bluedio T4s, ale raczej mi nie uwierzysz, że warto słuchawki za 85zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i z tego co widzę to są 2 razy droższe aktualnie na Ali :/