Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ludzie mówiący, że nawet brzydal 1/10 może coś w życiu osiągnąć. Gówno prawda. Osobiście nie widziałem osoby, która miała twarz 1/10 i miała udane życie. Życie człowieka zależne jest jedynie od
najzwyklejszego przypadku. Osoba, która wychowała się w zamożnej, kochającej rodzinie, wygrała genetyczną loterię i żyła w przyjaznym środowisku na pewno zajdzie daleko w życiu, założy rodzinę, wybuduje dom (nawet jak nie to kupi jakieś duże mieszkanie) i będzie miała sporo znajomych. Jeśli natomiast ktoś pochodzi z rozbitej, biednej rodziny, przegrał loterię genetyczną i był często odrzucany to raczej z normalnym życiem może się pożegnać. Taką osobę spotka wiele nieszczęść, środowisko ją odrzuci, a ostatecznie taka osoba albo ze sobą skończy, albo zostanie opuszczona przez wszystkich.

I niech mi ktoś nie mówi, że wygląd nie ma znaczenia (nie ma jeśli jest się minimum 7/10). Wskażcie mi chociaż jedną osobę, która wygląda jak mutant i wybudowała dom, zarabia 20k na miesiąc, a do tego założyła kochającą rodzinę. No właśnie. W skrócie : wygrałeś loterię genetyczną = wygrałeś życie, wyglądasz jak mutant = jesteś wrakiem człowieka. Tyle w temacie.
#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #stuleja
PiwnicowyStulej - Śmieszą mnie ludzie mówiący, że nawet brzydal 1/10 może coś w życiu...

źródło: comment_1590596806566yxHQ4lC8c725UTMkkb0.jpg

Pobierz
  • 15
Wskażcie mi chociaż jedną osobę, która wygląda jak mutant i wybudowała dom, zarabia 20k na miesiąc, a do tego założyła kochającą rodzinę


@PiwnicowyStulej: Ron Perlman

14 lutego 1981 poślubił Opal Stone Perlman, z którą ma dwoje dzieci: Blake Amandę (ur. 1984) i Brandona Avery’ego (ur. 1990).