Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po trzech latach związku z prawdopodobnie zaburzonym facetem (kłótnie o to, że umyłam sałatę w złej temperaturze wody, o to że kupiłam sobie do samochodu wycieraczki nie tej marki, co kazał, o to, że źle prowadzę grę wstępną) mimo miłości zdecydowałam się odejść. Rozstanie było paskudne, po paru dniach on przyjechał do mnie i zażądał wszystkich prezentów jakie mi dał (próbowałam mu je oddać wcześniej, to mówił, że to prezenty i że powinnam je zatrzymać, a potem wrócił po nie do mojego domu chyba tylko po to, żeby mnie upokorzyć).
W każdym razie nie skasował mojego profilu na jego netflix i dalej jest tam moje konto "Madzia". Oglądam tam rzeczy ekstremalnie rzadko, szkoda mi w sumie kasy na własną subskrypcję, ale z drugiej strony zastanawiam się, czy ktoś taki jak on kiedyś tego nie wykorzysta w jakiś sposób. Co radzicie? Przestać? Oglądać?
#zaburzenia #zwiazki #borderline #npd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecd3848b940832ef250e9e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 6
ZakochanyŻul: > W każdym razie nie skasował mojego profilu na jego netflix i dalej jest tam moje konto "Madzia". Oglądam tam rzeczy ekstremalnie rzadko, szkoda mi w sumie kasy na własną subskrypcję, ale z drugiej strony zastanawiam się, czy ktoś taki jak on kiedyś tego nie wykorzysta w jakiś sposób. Co radzicie? Przestać? Oglądać?

Przestań pisać tak #!$%@? baity. Pozdrawiam

Zaakceptował: marcel_pijak