Wpis z mikrobloga

Po 1.5 rocznym związku rozstałem się z różową. W ciągu ostatnich miesięcy, w naszym związku często pojawiały się kłótnie. Była ciągle na mnie narzekała, że się nie zmieniam na lepsze (choć pracuję ciągle nad sobą). Oczywiście ona twardo chciała się rozstać. Poblokowała mnie wszędzie i napisała ostatnią wiadomość coś w stylu "Czego jeszcze ode mnie chcesz? Przecież się rozstaliśmy i poza tym z kimś piszę już". Myślę spoko. Po jakimś czasie wysłała mi smsa (screen poniżej). Po tygodniu i weekendzie, gdy z inną różową miałem udany weekend, zapytałem jej o co jej chodzi. Dowiedziałem się, że ten co z nią pisał wtedy, zbajerował ją, wyruchał i zerwał kontrakt XDDDD Oczywiście był płacz i że chce wrócić. Miało być tak wspaniale, lecz nie pykło. Ale przecież zawsze to ja byłem tym złym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #zwiazki
Sponsorowanyz500plus - Po 1.5 rocznym związku rozstałem się z różową. W ciągu ostatni...

źródło: comment_1590426192TzZtephtcvTPuJj4yRNSSA.jpg

Pobierz
  • 68
@Sponsorowany_z_500plus:
A ja szczerze podejrzewam że ona z tym typem pisała już dużo wcześniej, jak byliście jeszcze razem. Celowo podkopywała wasz związek żeby go zakończyć i zrobić klasyczny małpi skok z jednej gałęzi na drugą. Tyle tylko że jej nie pykło bo nowy fagas zamiast się zakochać to zamoczył i #!$%@?ł i teraz płacz że spadła z drzewa całkiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜