Wpis z mikrobloga

@Markus86: mogliby kupić prawa do tego serialu na Polskę skoro adult swim i tak nie ma w Polsce i mogliby wypuszczać 24h po premierze no ale po co, normictwo i tak łyknie premierę 16 czerwca jak już pół świata zapomni ze wgl był 4 sezon
@Markus86: im się opłaca czekać, ale mi się wtedy nie opłaca kupować abonamentu bo sobie wszystko zobaczę za free więc. Ich strata nie moja bo i tak nie trawię tego polskiego dubbingu jakby to była bajka dla dzieci.
@Gigamesh: Przecież wtedy było tylko tyle wypuszczonych, ile mieli wypuścić? Wypuszczają na raz po zakończeniu emisji, mogli tyle wypuścić to wypuścili. Głupie czepianie się za słówka, idź lekcje odrobić dziecko.

@alteron: Pewnie się z tym liczą, poza tym nie wiem czy są jakieś osoby płacące za netlfixa dlatego że R&M tam jest. Więc sorry ale dla nich to pewnie żadna strata, albo tak mała w całej grupie abonamentów że mogą
@alteron: ps. przecież na Netflixie można włączyć oryginalny dubbing, w życiu nie oglądałem R&M z żadnym z tych gównianych dubbingów. Ps. ogólnie to jestem fanem polskiego dubbingu w bajkach ale te w R&M są po prostu słabe według mnie.