Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@longas: No niestety wszędzie pełno dzbanów. W zeszłym roku sprzedawałem auto. Kupiłem nowe i stare stało pod blokiem. Na szybach kartki, że sprzedam i nr tel. Jakiś debil parkując przypierdzielił mi w przód, sąsiadka to widziała i mu powiedziała, że uderzył to stwierdził, że to tylko blacha i poszedł. Żeby nie cwaniaczył i zadzwonił to bym nie robił afery, kazał mu skoczyć po czteropak i po sprawie. A tak to zgłosiłem
Dzidaloo - @longas: No niestety wszędzie pełno dzbanów. W zeszłym roku sprzedawałem a...

źródło: comment_1590401255mqMIwQxPAIxr2XJ8JUFriI.jpg

Pobierz
@longas ostatnio siedzialem w zaparkowanym aucie przy ulicy za mną też rząd aut i dziadek #!$%@? lusterko 3 samochody za mną chowając się przed nadjeżdżającym z naprzeciwka i chciał normalnie odjechać, ale wysiadłem i go zatrzymałem. Powiedziałem dziadkowi że tak się nie robi i chociaż żeby numer zostawił. No i zostawił ( ͡° ͜ʖ ͡°), poszedłem sprawdzić czy w ogóle coś napisał i w tym momencie właściciel rozbitego
chinachompa - @longas ostatnio siedzialem w zaparkowanym aucie przy ulicy za mną też ...

źródło: comment_1590405863TMPhA5qBt5gXLOE8CD98iU.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@longas: Bo to kurde tak właśnie działa, musisz policji wszystko podać na tacy (w tym przypadku nry rejestracyjne), inaczej im się nie chce. Kiedyś miałem sytuację, że z klatki wybiegł owczarek niemiecki i prawie zabił mi psa, też musiałem właściciela sam ustalić, żeby cokolwiek policja zrobiła.