Wpis z mikrobloga

@SmieszkaMewa: Dokładnie. Też mnie leczyła wspinaczka dopóki nie #!$%@?łem sobie przyczepów i lekarze nie wiedzą jak mi pomóc, a że przez korone #!$%@? mnie z pracy to nie stać mnie już na kuracje komórkami macierzystymi za 7k jedna strona. Nie ma to jak mieć farta w życiu, ale dobrze, że Tobie tez pomaga. Z ciekawości jaki stopień trudności rekordowo? Ja ćwiczyłem tylko 4 miesiące przed kontuzją więc 6a to max co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmieszkaMewa: jak się wkręcić w wspinaczkę, kojarzę że dużo miejsc do wspinania jest w okolicach Ogrodzieńca.

Ile kosztuje podstawowy sprzęt ()?

Zapomniałem o tym że strasznie lubiłem parki linowe i wspinaczkę.
@Mardo: ja zaczęłam w styczniu i w marcu się skończyło. Zanim zamknęli zaczęłam robić trasy oznaczone v1-v2 ale jak to się przekłada na Fountainbleau nie mam pojęcia, no i ja na razie tylko na ściankach i tylko bouldering póki co.
Jak otworzą to od zera pewnie zaczynać trzeba xD
@Jaracz_Joint: Ja na razie tylko bouldering wiec o sprzęcie wspinaczkowym się nie wypowiem. miesiąc chodziłam na wypożyczonych butach, potem kupiłam pierwsze buty (£60) i torbę na kredę (£20). I tak na prawdę na bouldering na ściance nic więcej nie trzeba na początek. Jak chcesz na skałę to jeszcze mata się przyda.
ja zaczęłam w styczniu i w marcu się skończyło. Zanim zamknęli zaczęłam robić trasy oznaczone v1-v2 ale jak to się przekłada na Fountainbleau nie mam pojęcia, no i ja na razie tylko na ściankach i tylko bouldering póki co.

Jak otworzą to od zera pewnie zaczynać trzeba xD


@SmieszkaMewa: Ja tak samo, raczej plastikowym wspinaczem byłem. Raz pojechałem do Podlesic, ale tam ściany tak wyślizgane i dosyć wysokie stopnie trudności, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmieszkaMewa: no na ściance jeszcze się przyda osprzęt do zaczepania, chyba że będę się wybierał z instruktorem czyli typowo zapłacić firmie, aniżeli wypad z grupą zajawkowych osób :)

Wydatki nie wyglądają strasznie, w tym roku obiecałem sobie parki linowe ale zapisuje sobie sprzęt do wspinaczki :)
@Mardo: Dostałam kilka komplementów będąc tam, że bardzo szybko progres robię, biorąc pod uwagę ze nigdy żadnego sportu nie uprawiałam, i progres taki sprawiał, ze coraz bardziej się wkręcam.
Ja chciałabym gdzieś w teren pojechać ale póki co nie mam warunków. Jest niedaleko mnie kawałek kamienia, na który można się wspiąć, ale to taka pseudo skala (kilkanaście głazów rzuconych na siebie jako jakaś ‚ozdoba’ ale ma cztery metry i trochę holdow
@SmieszkaMewa: No to super, zazdraszczam. Pewnie już widziałaś, ale jeśli dopiero wkręcasz się we wspinaczkę to polecam serie Reel Rock na stronie Redbull tv - https://www.redbull.com/int-en/shows/reel-rock-1, kilka sezonow po parenascie minut epki. Super się człowiek nakręca. No i oczywiście Free Solo gdzie Alex Honnold robi El Capitan bez żadnej asekuracji. Ręce się pocą od samego patrzenia. Film dostał oskara więc widoki są przednie.