Wpis z mikrobloga

Szukam tabletu do około 1500 zł, który będzie używany głównie w podróży i na zewnątrz, żeby współpracował z dronami DJI.
Myślałem o Huawei MediaPad M6, ale szczerze mówiąc to nie wiem co myśleć o braku usług Google.
Drugi w kolejności jest iPad 10.2, ale nigdy nie miałem nic z iOSem na pokładzie, chociaż nie jest to powód, żeby go skreślić.
Jest coś innego godnego polecenia w tej cenie?
#tablet #drony

@IRONSKY_UAVTechnology może wy mi polecicie coś z czego korzystacie?
  • 9
@Daldek: używam iPada mini - nie jest ciężki, pełne wsparcie. Miałem przypiętego zwykłego iPada do aparatury i wydawał mi się wielki. Ale to kwestia gustu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przypadku iOS masz dodatkowo appkę DJI GSPro - dla mnie był to istotny argument bo latam sporo misji liniowych.
Brak usług Google to słaba sprawa. Nie wiem czy jest nawet DJI Go tam xD.

DJI GSPro - dla mnie był to istotny argument bo latam sporo misji liniowych


@rosomak94: Da się tego używać jako alternatywy dla Pix4D, albo DroneDeploy? :D
Dziena, będę myśleć o iPadzie ;)
@Daldek: jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie są darmowe, więc kwestia który bardziej Ci podpasuje. Tak jak napisał Mirek wyżej - nie ma znaczenia czy obecna, czy poprzednia generacja iPada mini - w pracy działam na starszym, a prywatnie na nowym - starszy jakoś mocno nie ustępuje wydajnością. W moim przypadku to też było pierwsze urządzenie z iOS, ale nie zawiodłem się ( ͡° ͜