Wpis z mikrobloga

Coraz częściej pojawiają się tu spamerzy od IQOSA - nie palcie tego gówna. Wkłady do iqosa robione są z wysuszonych i sprasowanych zlewek i odpadów z maszyn i bębnów przy produkcji papierosów. Tzw. folia tytoniowa, najgorsze trujące ścierwo. Wiem bo sam pracowałem w PMI 3 lata. Już lepiej palić szlugi niż inhalować się tym syfem. Ku przestrodze!
#iqos #heets #vape #epapierosy #epapieros #papierosy #polska #afera #epalacze #tyton #zdrowie #narkotykizawszespoko
  • 27
@geebon
Spoko, że postanowiłeś ostrzec innych. Szanuję! Nie rozumiem tylko co powoduje, że te ścinki są Twoim zdaniem tak bardzo trujące i o wiele gorsze od tytoniu, który trafia do normalnych fajek... Dlaczego to #!$%@? gównem? Zbyt duża wilgotność i gnije, czy jak?
@geebon: Popieram w pełni Iqos to syf najgorszy i zalecam trzymać sie od tego z daleka. Jeszcze śmiech na sali że strasznie lobbują ci śmiecie z big tobacco ten produkt w Polsce przez co na epapierosy wejdzie akcyza która zabije sporo firm polskich z branży vape. Kaucja to prawie 8 mln. Trzeba ja wplacic zeby produkowac plyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest zalosne. Za to kaucja
@mindrape: Stoi i gnije. To resztki z bębnów, pozostałości typu pył zlepiony z sosem tytoniowym. Wysuszane i prasowane mają konsystencję folii stąd też nazwa. A wiem o ich istnieniu ponieważ do receptury danego typu papierosa pod koniec zawsze dodaje się tę folię. Tyle że jest to około 500-1500kg folii na 10 ton tytoniu. A w heetsach jest tylko ta folia. I w przeciwieństwie do suchych beli tytoniu jest to wilgotne i