Wpis z mikrobloga

Halo Mirasy i Mirabelunie!

Jutro startujemy z Kortowiadą Najlepszymi Juwenaliami w Polsce - przez złego HA TFU koronawirusa w wersji zdalnej, ale mamy przygotowane również dla was kilka niespodzianek! (Juwenalia nie są tylko dla studentów, oni nawet tego nie sprawdzają( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Dostaliście również pozdrowienia, kilka rzeczy ma do was polecieć w postaci #rozdajo, więc i my się pojawiamy!

#olsztyn #kortowiada #juwenalia
  • 26
  • Odpowiedz
@Kortowiada: mówisz o tej ulicznej popijawie gdzie masa narąbanych, naćpanych przypadkowych ludzi #!$%@? tanią kiełbasę z grila, popijając najtańszym browarem przy akompaniamęcie podrzędnych zespołów rockowych, hiphopowyh i innego badziewia jak kto woli?

to faktycznie najlepsze juwenalia. Dla patologi chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kortowiada: byłem kilka razy :p nic nadzwyczajnego

no ale każdy opowiada o swojej imprezie że jest uch ah :p

a tak na prawdę to tania popijawa dla mas :p uliczny festyn z totalną alkoholizacją i nie mów że tak nie jest, bo to bedzie hipokryzja z twojej strony :p
  • Odpowiedz
No, też mi się nie podoba. Od 3 lat przylatywałem ze Szwajcari, żeby z kumplami się spotkać i spędzić miło czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kortowiada: myślę że jakbym rozdał cysternę piwa pod blokiem, to też by przyszli xD

tanie pijaństwo i tyle, jak chcecie dopisywać do tego jakieś wyższe pobudki, spoko

niektórzy uważają woodstock za super impreze, a to taka sama patologia jak Korto, ale 10x większa

bawicie się tam patusy ;) tylko z narko nie przesadzajcie i tych dzików potem nie zaczepiajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz