Wpis z mikrobloga

@Tylko_noc: przecież pisałem wyżej, że nie interesują mnie twoje historie... -,-, nie wiem, nie odniose się. Wiem natomiast, że jesteś od tych, którzy myślą, że droższym sprzętem kupią sobie też umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darrrrekdaro: Pilot pierwsza klasa. Spoko przejazd. Opiniami gościa powyżej bym się nie przejmował. To znany expert od wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbuj trochę pokombinować z lut generator bo masz ciut za duży cliping.
@artur-gunia: bez obaw heh.

dzięki za spostrzeżenie, niedawno poruszyłem temat ffbClip. Ja Was podziwiam jak Wy to wychwytujecie co poniektórzy. Po czym widzisz ze jest duży clipping? Próbuje się nauczyć póki co tej apki bo dotychczas po prostu każdym autem latałem na 100% FFB a chyba nie o to chodzi jak tak czytam o tym clippingu.. Jedyne co wiem to aby odpalić apkę, jeździć i docelowo nie przekraczać na wykresie czerwonej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darrrrekdaro: dokładnie tak jak piszesz. Ta czerwona kreska to poziom siły jaki gra generuje i wysyła do Twojej kierownicy(bazy). Jeśli jest na czerwono to sygnałów jest za dużo i następuje cliping (obcinanie). Spróbuj pobawić się wheel check i lut generator. Może akurat pomoże.