Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol głównie z piratami, ale to epizody stanowiące 1% gry, przeciwników ustawiasz sobie nieagresywnych i możesz długo grać bez wojny. Zresztą wojna to tylko kierowanie statkami i eskorta statków handlowych, głównie tam chodzi o ekonomię.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: przykro mi kiedy piszesz w ten sposób, rozumiem że miałeś zły dzień i nie chce Ci się wnikać w szczegóły. Prosiłem o doprecyzowanie co masz na myśli, ponieważ interesuję się teorią gier, a tym samym to słowo ma dla mnie znacznie więcej znaczeń niż dla przeciętnego człowieka.
O ile już w pierwszym zdaniu Twojego wpisu domyśliłem się że chodzi Ci o gry komputerowe, o tyle z przekorą postanowiłem Cię zainteresować
przykro mi kiedy piszesz w ten sposób


@MilionoweMultikonto: Ojej.

ponieważ interesuję się teorią gier


@MilionoweMultikonto: Ale ja się nie interesuje.

o tyle z przekorą


@MilionoweMultikonto: Mylisz głupotę z przekorą. To się często zdarza na ludzi którzy kreują się na mądrzejszych niż są w rzeczywistości.

postanowiłem Cię zainteresować grami z którymi mamy doczynienia w codziennym życiu,


@MilionoweMultikonto: Nie mam zamiaru się nimi interesować. Jakbym chciał to bym się sam