Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: plasticzki? Wnętrze całe w skórze, najbogatsze wyposażenie, wersja Sport z 2017 roku i przebiegiem ledwo 7 tys km, środek wręcz pachnie nowością. Wrażenie robi duuużo lepsze od mojego Mustanga, wręcz luksusowe.

@diogene: dawaj! Jeździłem trochę Teslą model S i dla mnie to genialne auto, przyśpieszenie robi wrażenia :)
Jaki masz model?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MGfilms: ale ta z Maserati to Twoja nie?
Nie mów że nie miras ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wbijam się jak tylko znajdę auto dla siebie no i ja też mogę zapraszać do jazdy z moimi znajomymi tak na razie moc 300+ ;)
Tak w ogóle Śląsk jest fajny pod tym względem sporo takim osób już poznałem co lubią nightdrive'y czy spoty i z wykopu i poza
@MGfilms: Mamy taką prywatną. Ja w ogóle chętnie nawiążę kontakt z wszystkimi innymi osobami o tym samym zainteresowaniu, pozostałe osoby w grupie zresztą też. ;p W tamtym sezonie często się jeździło. Mi się w ogóle marzy taka jedna duża grupa a nie kilkanaście różnych i różne fajne auta pochowane z ich właścicielami po nich, typu gt-r'y, porsche. Ze mną jest taki problem że mi się opóźniło kupienie auta bo nie znalazłem