Wpis z mikrobloga

Przez zupełny przypadek natknąłem się na gościa, który na swoim podwórku dwa Swifty GTI z końca lat 80'. Jeden jest kompletny i nie na sprzedaż, a drugi może mi opchnąć. Samochód waży 750kg, ma 101 km, zmienne fazy rozrządu i jest już kultowym youngtimerem, problem jest taki, ze auto jest niekompletne. Z jednej strony chcę się podjąć wyzwania i odrestaurować go, z drugiej strony mam obawy. Co powinienem zrobić ?

#motoryzacja #jdm #youngtimer #oldtimery #mechanikasamochodowa #carboners #samochody

Czy warto kupić do renowacji Suzuki Swift I 1.3 GTI 16v?

  • Tak 62.5% (35)
  • Nie 37.5% (21)

Oddanych głosów: 56

  • 13
@executor2: Jeśli masz ochotę, czas i środki finansowe to bierz. Dasz radę odrestaurować.

Byłem świadkiem odrestaurowania jeszcze starszych samochodów. Szukanie części po całym świecie może być ekscytujące.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@executor2: najpierw sprawdź czy ma OC żebyś się nie zdziwił jak przyjdzie pisemko z UFG po zgłoszeniu w UM

Jak mocno wypatroszona to studnia bez dna bo zawsze będzie czegoś brakować a części nie ma.
Wtedy raczej KJSowka
@executor2: Brzmi jakby z dwóch zrobił jeden działający egzemplarz, a teraz chciał opchnąć niepotrzebne pozostałości ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja byłbym ostrożny. Auto fajne, kiedyś mocno popularne. Całość rozbija się o to ile masz kasy, jakie warunki na grzebanie, bo przy ruszaniu takich zabytków, koszt zakupu ma drugorzędne znaczenie. Najlepiej od razu poszukać kompletnego i w jak najlepszym stanie, pzdr!