Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nie wiem co się odwala w mózgach żółtków ostatnio, ale coraz bardziej zaczyna mnie irytować już ta marka. MIUI 12 (za tydzień wydanie stabilne), chodzi jak gówno, takiego syfu jeszcze nie było. Nie pamiętam, by któras odsłona była tak problematyczna. Dodatkowo sraja tylko modelami na prawo i lewo. Trzy różne wersje redmi note 5 (nie patrze na te gówno wersję dla chhinczykow) to już była przesada, a teraz mamy 4 wersje Mi9, a za chwilę 5 wersji Redmi Note 9. Zamiast wziąć się za optymalizacje MIUI, co kiedyś było ich atutem, teraz jest najgorsza cechą, to składaja te shity z tego co im zostało w magazynach. Przykro to stwierdzić, ale MIUI nie ma w sobie już nic ciekawego. Jest to niedorobiony soft w stylu pierwszych wydań custom romow na mediateka, gdzie te drugie chodzą nawet lepiej. Taki HavocOS sklejony pod mój model przez jednego ziomka chodzi bajecznie, po prostu miażdży MIUI pisane przez legion skosniakow.

#xiaomi #miui #xiaomigorsze #zalesie
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AvalonYuuna: na czym używasz v12?
Chinska wersję którą testujesz nie koniecznie muszą robić osoby od Global.
Zaraz wrzucę miuipolska.pl zobaczę jak to chodzi.

Z tego co myślę, to najpierw Global Stable też będzie miało testy nie od razu wszystkim Ota tego 19 maja.
@AvalonYuuna: Pierwsze co robię po zakupie fonów Xioami to odblokowuje bootloader i wywalam MIUI xD Ten system jest tak niespójny z interfersjem Google że aż razi w oczy. O niedochodzących powiadomieniach, wysypywaniu się launchera czy ubijaniu apek w tle nawet nie będę wspominał. Mam ten sam telefon i wgrałem oparty na czystym Andku Pixel Experience który spójnością i stabilnością biję na głowę MIUI. Na tym systemie siędzą chyba tylko ludzie którzy
@emitar: @PurpleHaze:

mp. MIUI11 (11.0.9 global) bardzo cicho nagrywa dźwięk w video. Łatwo to zaobserwować na Instagramie w story gdzie u każdego innego dźwięk jest na odpowiednim poziomie, a z xiaomi (mi9) jest z 50% góra. Potwierdzone na jakiś zagramanicznych formach, że jest problem i nic, ponad rok i w ch*. poprawienie tego.
@emitar no to oby to faktycznie było poprawione. Bo teraz jest do dupy. Kolejna rzexz: jak wrzucisz nagrany film na instastory to tylko jego pierwsza część poleci, na każdym kolejnym kawałku dostaniesz "błąd".. I to samo, znana sprawa, zero reakcji... A idź pan xiaomi w ch... Z takim softem...