Wpis z mikrobloga

Czołem mirki i mirkówny. Szukam rękawic skórzanych na moto bo moje obecne już się podziurawiły. Ktoś coś doradzi bo nie jestem na bieżąco.
Wymagania:
Skóra, rozmiar M (20,5cm obwód dłoni), jakiś sprawdzony model.
W głowie mam dainese, ale cena mnie trochę powala (n.p.: dainese 4 stroke evo to koszt ok 800zł - pic rel). Nie wiem jakich producentów szukać oprócz dainese, alpine itp. w temacie rękawic. Proszę o pomoc.
Budżet mocno elastyczny, ale okolice 300(+)zł były by najlepsze ;)
#motocykle #motomirko
Z góry dzięki i miłego dnia :)
Pobierz
źródło: comment_1589702911yZaHsmDBaNtEt6pTyl7tuA.jpg
  • 15
@agnad: mogę z czystym sercem polecić jakiekolwiek Heldy. Też wyższa półka cenowa, ale chyba nie aż tak drogie jak Alpiny. Osobiście posiadam Evo Thrux 2 i to jest niebo a ziemia w porównaniu do Shimy. Słyszałem też że w średniej półce cenowej RST się nieźle spisuje, ale nie mówiłem od nich rękawic, więc to tak tylko z zasłyszanych opinii.
@agnad: Wiem jak to zabrzmi ale nie da się mieć jednych :-)
Po pierwsze daruj sobie modele sportowe dojazdy codziennej bo wysoki poziom ochrony powoduje że po dniu używania powinieneś je "odbakterzyć" a potem dać, najlepiej dwa dni, odetchnąc, czyli wychodzi minimum 2 pary.
Do miasta na upał polecam mocno wentylowane, krótkie, bez nadmiaru protektorów.
Do turystyki pełne I dłuższe.
Plus zapasowa para np. z membraną w razie deszczu.

Także ten
@baszmar: Naszywka działa, ale te rzepy tragedia :D kilka wyjazdów i rękawice całe w sznurkach, kupiłem mega okazyjnie i nie mam innych na wymianę więc nie będę ich wysyłał ale już koniec kupowania taniochy :D
@agnad: Knox Handroid miras, wyszly juz 4 generacje tych rekawic. Jak gdzies znajdziesz w dobrej cenie to bierz :D Ja zaplacilem jakos 750zl. Normalnie chyba 1100 albo lepiej kosztuja. Latam w nich juz od 35k km i polecam