Wpis z mikrobloga

@SentineI: dzisiaj zamontowałem uchwyt z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/motocyklowy-uchwyt-ram-na-telefon-x-grip-z-usb-8291911270?snapshot=MjAyMC0wNS0xNFQwODo0ODo0MS4yNzNaO2J1eWVyOzU1MzI5ZTAyNTUzMDhhOTVhYzVlYzY2YmI1Y2JlNzI2OWI5Zjg4MjlmZjU4ODM4NmQxNDk1NDgwNWNhZjkyOGU%3D

Mam iphona X. Trzyma super, telefon ani drgnie, jeździłem po dziurach, a i przy 130 się trzymał na nakedzie. Natomiast sprawdź sobie długość od kierownicy do aku bo u mnie kabla jest tak na styk, mógłby być trochę dłuższy żeby lepiej go ukryć.
@SentineI: ja mam quad lock i daje radę poza owiewką przy 280 km/h. Raz tez się #!$%@? z tym uchwytem i telefon został na miejscu xD Aczkolwiek przy wyjebce lepiej mieć telefon w kieszeni niż na kierownicy.
@SentineI: jak szukałem na rower to mnie przekonały opinie motocyklistów, którzy chwalili GUB-xx (xx to liczba, więć model wybierzesz wg uznania), naprawdę mocno trzyma, skakałem na rowerze po lasach i nigdy nic nie wypadło, szybciej ja wypadłem z roweru z telefon dalej stabilnie sie trzymał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy takim telefonie nie można oszczędzać na mocowaniu, szukaj najlepszych i sprawdzonych uchwytów - zależnie jaki rodzaj bardziej Ci odpowiada: RAM XGRIP lub QUADLOCK.
Żadnych chińskich podróbek, czy uchwytów noname.