Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szef pod moją nieobecność w pracy(urlop), podpisywał maile wysyłane z firmowego ogólnego maila moim imieniem i nazwiskiem. Maili było kilkanascie, w tym jedna konwersacja, która mi się nie podobała (sam styl rozmowy, ja w taki sposób nie piszę).

Idzie coś z tym zrobić? I tak się będę zwalniał, więc...

#pracbaza #praca #prawopracy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebf3390f5c87a77924b4ce1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest jego skrzynka więc może sobie w sumie z nią robić co chce


@Iskaryota: Nie. Może sobie czytać i pisać, ale nie podpisywać się danymi innej osoby

@edgar_k: @Baccon: Mylicie podpis w mailu z podrabianiem podpisu na dokumentach.
Szef, jako właściciel maila może się podpisywać jak chce i nawet na tobie wymusić co masz pisać i jak się podpisać w mailach służbowych.
GwiezdnaKrowa: Janusze xD Cyrk, normalnie cyrk.

Szef pod moją nieobecność w pracy(urlop), podpisywał maile wysyłane z firmowego ogólnego maila moim imieniem i nazwiskiem. Maili było kilkanascie, w tym jedna konwersacja, która mi się nie podobała (sam styl rozmowy, ja w taki sposób nie piszę).


Napisz prosto z mostu do każdej z tych osób, że w okresie od .. do .. byłeś na urlopie i nie jesteś autorem tych maili. Dodaj, że
@m0rgi: Szef może mieć problemy prawne nawet za zaglądanie do skrzynki pracownika a co dopiero za podpisywanie się w mailu za pracownika. Znam sytuację, gdzie w pewnym warszawskim korpo pracownik się zwolnił i nie podpisał żadnych papierów. Szef napisał do Tieto do IT, że potrzebuje podglądu do skrzynki pracownika, IT pyta czy jest podpisana zgoda pracownika na udostępnienie szkrzynki. No to szefu tłumaczy, że pracownik olał, nic nie podpisał, ale od