Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PONYHUNT3R: mam uważam że powinien być tak żeby weszła suszarka z praniem.
No góra trzy jak planujesz dzieci.
Większy nie ma sensu bo trzeba utrzymywać.
Bo płytki zaczynają odpadać poręcze rdzewieją itd.
To jest część mieszkania najbardziej narażona na zniszczenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@PONYHUNT3R: w zimie balkom to dodatkowa lodówka. Fajnie jest tam coś wystawić jak zawadza w mieszkaniu, trzymać rower czy wyjść sobie na chwilę. Poletzam balkon, choćby 1x1 m.
  • Odpowiedz
@PONYHUNT3R Ogródek sobie zrobiłam, lubię dorabiać jako monitoring osiedlowy, w cieplejsze wieczory z książką posiedzę. I jestem dosyć zimnolubna, więc przez większą część roku drzwi balkonowe są non stop otwarte, przy zwykłym oknie chyba bym się udusiła
  • Odpowiedz
@PONYHUNT3R: balkon spoko, obecnie nie mam i smutno mi, nie ma gdzie suszarki wywalić, nie ma zima lodówki, ogolnie jeszcze smutniej mi było jak była ta ogólna izolacja, musiałam się zadowolić wystawianiem japy za okno :( a ja love wiosnę motzno. kot tez poleca balkon. zawsze jakaś rozrywka
  • Odpowiedz
@PONYHUNT3R: ja osobiście nie używałem ani razu w sposób "żeby sobie posiedzieć i kawke wypić". Bardziej jak niektórzy poprzednicy w tym wątku do wieszania gaci na suszarce ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Jakbym miał wynajmować na rok/góra dwa to bym się obył bez ale na dłuzszy okres wole mieć.
  • Odpowiedz
@PONYHUNT3R: ja mieszkam w domu jednorodzinnym i mamy w sumie 4 użytkowe balkony (taki kloc o konturach pudełka od zapałek, z każdej strony chaty jest balkon) i szczerze to przydaje się on na trzymanie gratów w trakcie remontu, na pranie, na jakieś pierdoły do trzymania, żeby z nich korzystać to po remoncie chyba byśmy musieli ogarnąć i założyć takie maty na ogrodzenie, bo wszystko niestety widać od strony sąsiadów. Jeśli masz
  • Odpowiedz
@PONYHUNT3R w zeszłym roku balkon w sumie służył mi jedynie do wieszania prania, w tym natomiast postanowiłam w niego troszkę zainwestować - jakieś kwiatki, sztuczna trawa, lampki, świeczki i powiem szczerze, że jest super, staram się kiedy tylko jest ciepło posiedzieć chociaż kilka chwil, a w letnie wieczory to w ogóle super będzie ʕʔ
  • Odpowiedz