Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka. Jako że idzie lato i zaraz znowu trzeba będzie chodzić w krótkim rękawie, przychodzę do was z prośbą o pomoc. Mam duży problem z nadmierną potliwością całego ciała. Nie mam nadwagi 80kg/180cm, wcześniej nawet ważyłem mniej i byłem suchoklatesem, a problem i tak występował. Najgorzej jest pod pachami oraz z dłońmi, a sam efekt potęguje się jak zaczynam o tym myśleć, że ledwo wyszedłem z domu i już jestem mokry. Nie mogę sięgać na wyższe półki, bo jest mi wstyd jak bardzo jestem mokry, a używam antyperspirantu i dbam o higienę. Zazwyczaj jest tak, że robi mi się zimno, a ja i tak dalej się pocę. Miał ktoś podobny problem i stosował coś co dało jakieś sensowne rezultaty? Próbowałem kiedyś medispirantu, ale chyba nic nie dał. Chciałbym w końcu móc wyjść sobie w koszuli na miasto i nie czuć takiego dyskomfortu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zdrowie #problem #pocenie #nadpotliwosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebe456ef5c87a77924b4b39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 7
SilnyWybranek: Bloker potu Antidral, można kupić w większości aptek. Stosować raz na kilka dni na noc, dokładnie tak jak mówi ulotka (jak będziesz miał mokrą skórę, albo świeżo ogolone paszki to szykuj się na bezsenna noc, tak #!$%@? piecze).
Do tego codziennie antyperspirant w żelu (te fioletowe, lady speed stick?) i jest ok.

Zaakceptował: Precypitat