Wpis z mikrobloga

Zdjęcie nie oddaje nawet 1/10 tego co widziałem, ale jako namiastka jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Beskid Żywiecki znałem tylko ze strony Babiej Góry i Polska. Ale w tygodniu Hala Rysianka itd. To zupełnie inne doznania.
3 ludzi na szlaku włącznie ze mną (pozostała dwójkę spotkałem na dole, oni schodzili, ja zaczynałem).
Kawy w schronisku się nie napiłem, bo gospodarze byli zajęci i spakowali już przedłużacz ( )
Czas płynie jakby 5x wolniej.
#gory
Pobierz booolooo - Zdjęcie nie oddaje nawet 1/10 tego co widziałem, ale jako namiastka jest (...
źródło: comment_1589355940VVv9s9Xw9W9k4oTVpw1pxA.jpg
  • 4
@booolooo: to miałeś trochę farta, bo w weekwnd rysianka zawalona ludziami była:P Ogólnie polecam przejść szlakiem granicznym. Mimo że Żywiecki (a raczej Żywieckie, bo teraz to się już jako 2 pasma uznaje) to bardzo turystyczne góry, to można poczuć się bardzo kameralnie
@booolooo: W zeszły piątek całkiem sporo ludzi było na Rysiance, choć na szlaku z Żabnicy spotkaliśmy dwie osoby do samej hali. W niedzielę np. na Jałowcu było sporo luda, ale jak pobiegłem dalej np. na Mędralowej było dość pusto.

Ale w Żywieckim nawet w letni weekend zdarzało mi się na niektórych szlakach spotkać parę raptem osób.