Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo przeszkadza mi, że moja dziewczyna się masturbuje i używa do tego też gażetów erotycznych. Używa też gadżetów w łóżku kiedy uprawiamy seks, czy podczas gry wstępnej i bardzo mi się to nie podoba :/. Moje 2 poprzednie parterki nie używały żadnych wibratorów i tak dalej a ona ma tego całkiem sporo. Jak spytała się mnie czy nie miłałbym nic przeciwko żeby ona używała gadżetów w łóżku to byłem zdziwiony tym pytaniem i nie chciałem żeby ich używała ale powiedziałem ze ok, nie ma sprawy ale tak naprawdę byłem zły.
Najgorze było jak mieliśmy grę wstępną i masowała sobie łechtaczkę wibratorwm i widziałem jak czerpie z tego przyjemność to byłem o to potwornie zły. Jak sobie pomysle, że ona u siebie w domu masturbuje się i robi sobie dobrze wibratorem i do tego jeszcze dochodzi... no nie podoba mi się to... Te gadżety moim zdaniem wszystko popsuły.
W ogóle odnoszę wrażenie, że jej poprzedni faceci też używali jakiś swoich gadżetów bo osttanio zapytała się mnie czy ja też kiedyś jakiś używałem i coś tam o nich gadała więc skoro tyle wie o męskich gadżetach to pewnie jej ex też czegoś używali. Niby mam 29 lat a przy niej czuje się jak bym miał z 19. Ona też miała więcej parterów bo była w 4 związkach :(. Spotykamy się od 2 miesięcy, seks na początku był ok, ale przez te wibratory czy inne cuda już tak szybko się wszystko popsuło :/.
Czy wasze partnerki też używają tych głupich gadżetów i wam to też przeszkadza, czy ja moze jestem jakiś dziwny?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eba9b8046fe92d49c8d0836
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: Zachowujesz sie tak jak sie czujesz, na 19 lat albo i gorzej... wiek nie idzie w parze z dojrzaloscia... gadzety moga polepszyc zycie w lozku, nie wiem czemu traktujesz je jako jakas konkurecnje, zaraz jej bedziesz wytykal zdrade czy cos... baw sie tym, eksplorujcie razem te tematy, zabawki bywaja fajne i jak ona to lubi to powinienes jej w tym pomagac, najwidoczniej ja kreca zabawki i nie ma co z
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co Ci w tym konkretnie przeszkadza? Dlaczego masz problem że czuje satysfakcję z seksu.
Wibratorami może poznać swoje ciało a Ciebie naprowadzić co jej się najbardziej podoba żebyście oboje byli zadowoleni. Pamiętaj że to tylko narzędzie, wibrator jej nie przytuli, nie będzie całować po szyi czy mówić sprośnych rzeczy do ucha więc traktowałabym to jako dodatek a nie konkurencje.
@Antek_co_chodzi_bez_majtek ok to w takim razie monogamia to też zawłaszczanie sobie seksualności drugiej osoby.


Trochę tak, ale w zdrowym związku obie strony się na to zgadzają, a nawet się z tego cieszą. Jeżeli przestaje je to cieszyć, to nawet mogą się rozstać i wtedy już nie muszą się ograniczać do jednej osoby.

Więc jeżeli twoja dziewczyna chciała by się z kimś przeruchac i byłoby to wg niej tylko dla seksu bez uczucia
@Antek_co_chodzi_bez_majtek Nie no przecież "Ludzie chcą w różny sposób czerpać z seksu przyjemność". Czyżbyś miał kompleksy i zawłaszczał seksualność swojej kobiety bo chciałaby odkryć siebie. Może nawet by się czegoś dowiedziała i ulepszyła wasze życie seksualne jakimiś protipami ( ͡º ͜ʖ͡º). Mógłbyś sobie siąść w kącie i nawet popatrzeć.