Wpis z mikrobloga

Motomirki, mam spory dylemat. Moje stare tekstylne wdzianko zaczęło się rozpadać i chcę zmienić zestaw. Przymierzałem się do skóry, ale jestem dość spory (wzdłuż i wszerz) i pasują tylko górne granice wymiarów, a w tekstylnych wymiary wybaczają więcej. Ogólnie moto to mt-09 i poza wycieczkami używany jest do przejazdów praca-dom.
W związku z powyższym, czy jest sens braść dwuczęściowy komplet za 2,5k, którego zakładanie i ściąganie trwa dłużej, czy lepiej ogarnąć znów jakieś tekstylia za połowę tej ceny?


#motocykle

Skórka czy Tekstylia?

  • Bierz skórę frajerze 40.9% (36)
  • Chuja tam, tylko tekstylia 59.1% (52)

Oddanych głosów: 88

  • 7
  • Odpowiedz
@Hirvio44: gacie jeansy do pracy, skórka na trasę. Wiem, że dla chłopa trochę dziwnie popylać w skórzanych portkach, ale sam się do nich przekonałem :) Nie jest w nich gorąco i ogólnie nie przeszkadzają w niczym. A kurteczka jest ładna i wygodna (mam Cosmo II).
  • Odpowiedz
@Hirvio44: Jeansy motocyklowe + przyzwoita kurtka tekstylna. U mnie się to sprawdza idealnie na dojazdy do pracy.
Skóry, pomimo, że do niej wzdycham, w życiu bym nie kupił. Jak myślę sobie o ubieraniu jej w domu po czym 20 km do pracy w upale 30 stopni i później ściąganie tego w pracy to ja podziękuję.
  • Odpowiedz
@Hirvio44 tak jak chłopaki piszą jeansy i dobra kurtka ze skóry i będzie cacy, jak chłodniej to pod spodnie dobra bielizna termiczna i można śmigać ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż ja w tamtym roku we wrześniu w spódniczce #!$%@?łam - darmowa krioterapia
  • Odpowiedz
Ew. jakby ktoś chciał się podzielić wiedzą na temat konkretnych produktów


@Hirvio44: też mam w obwodzie trochę za dużo i mogę polecić tekstylny zestaw RST VENTILATOR V, za około 1700zł cały zastaw. Bez podpinek mozna w nim wytrzymać nawet przy 35 stopniach. I tak jak koledzy piszą do tego jeansy na krótkie przeloty - RST ma w ofercie pas dzięki któremu zepniesz kurtkę z jeansami.
  • Odpowiedz