W tym tygodniu może nie najszybciej podsumowanko rajdowania z #mirkoracingseries, ale jako tako ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dirt Rally 2.0:
Jesteśmy już po jedynej asfaltowej rundzie sezonu, rajdzie Hiszpanii. Tym razem wygrał Ultezzy, wyprzedzając Qulę o 22 sekundy. 11 sekund dalej byłem ja, mieszcząc się na 3. stopniu podium. Qula zachowuje fotel lidera, mając 7 punktów przewagi nad Ultezzym. Z uwagi na stopień trudności, największe zmiany zaszły na 3. miejscu generalki, bo się trochę rozjechaliśmy po licznych błędach. Kawulok111 jest o punkt za mną, więc zapowiada się walka o 3. miejsce w Nowej Zelandii. Szanse mają jeszcze Qitay i Switch, tracąc 5. i 6. punktów do podium. Zapraszam do startu w ostatniej rundzie, Rajdzie Nowej Zelandii.

Dirt Rally:
Rajd Finlandii przyniósł ciekawe zmiany. Po raz pierwszy wygrał Narp w Subaru Imprezie, pokonując Olex'a o 9 sekund. Podobnie jak Olex, trezeci KoolMietek (+6s do Olexa) jechał Lancią Deltą HF Integrale. KoolMietek zachowuje pozycję lidera w generalce, ale ma tylko 5 punktów przewagi nad Olexem. Największy awans zaliczył Narp, zajmując po rajdzie trzecie miejsce w tabeli. Rajd Ukończyło 10 osób. Poniżej info o rajdzie Niemiec. Zapraszam!