Wpis z mikrobloga

Ogralem juz praktycznie wszystkie exclusivy, ktore mnie interesowaly na PS4 i zastanawiam sie czy nie sprzedac PS4 i kupic Xbox One, glownie ze wzgledu na gamepassa. Slyszalem, ze gry na Xboxie wygladaja/dzialaja gorzej niz na PS4 - prawda to? Mial ktos moze dwa systemy i moze napisac czy roznice sa mocno zauwazalne? Chodzi mi o "podstawowe" wersje obydwu konsol. #ps4 #xboxone #konsole
  • 9
@Detain: co do zasady wyglądają i działają gorzej, ale często nie jest to duża różnica i może nie robić Ci różnicy. Sprawdź w necie jak działa i wygląda ileś gier, które chciałbyś ograć na XO. Dla przykładu: Dark Souls 3 to różnica 1080p vs 900p i stabilniejszy framerate, w RDR2 to 1080p vs 864p.
@Andr3v: Czytalem, ale biorac pod uwage po jakich cenach lataja teraz Xbox One S wolalbym sprzedac po prostu PS4 i nie dokladac do biznesu. I tak nie mam na czym bawic sie w 4K wiec wydaje mi sie, ze nie warto.
@Theos: Dzieki za info. Zastanawiam sie wlasnie czy szczegolnie z frameratem nie bedzie problemow.
@Vhredny: Jestem bardzo zadowolony z PS4, ale zobaczylem ostatnio oferte gamepassa i w obecnej sytuacji, przy grach ktore ogralem, wydaje sie to rozsadne rozwiazanie. Z rzeczy, ktore zostaly to Ghost of Tsushima za bardzo mnie nie interesuje, a przy okazji TLoU 2 moge konsole za ten jeden raz bez problemu pozyczyc. Z jakiegos powodu ubzduralo mi sie, ze Sekiro jest tylko na PS4 i PC, ale widze, ze na Xboxie tez