Wpis z mikrobloga

Anony coś się ostatnio zaczęło zmieniać. Otóż postanowiłem, że polepszę swoje warunki bytowe. Od niespełna 2 miesięcy zacząłem wykonywać ćwiczenia ze sztangą i hantlami + ćwiczenia na grzbiet i brzuch. Wyniki moich starań już zaczęły się pojawiać. Jestem bardziej energiczny, przestałem się garbić (moja postawa jest już wyprostowana). Mój biceps i triceps również stał się większy. Ogarnę jeszcze jakąś dietę i będzie super. Zarządziłem też sobie absolutny #nofap. Zacząłem uczyć się języków obcych innych niż angielski. Mój wybór padł na francuski i włoski. Do tego zacząłem również czytać książki. Pierwszy wybór padł na 'Stalowe Szczury' (polecam bardzo dobra seria książek o alternatywnej historii I wojny światowej). Na dokładkę odkryłem w sobie nowe hobby. A mianowicie programowanie. Na moment obecny uczę się HTML, CSS, Java Script, C++ oraz Pythona. Jeśli wytrwam w moich postanowieniach moje życie zmieni się stanowczo na lepsze.
#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #stuleja #wychodzimyzprzegrywu
PiwnicowyStulej - Anony coś się ostatnio zaczęło zmieniać. Otóż postanowiłem, że pole...

źródło: comment_1589124467DU7SfkAwhsjtgPZIpaCxez.jpg

Pobierz
  • 23