Wpis z mikrobloga

Plusuj jeśli byłeś tym gorszym w szkole, a wyszłeś na ludzi kiedy Twoi oprawcy w sumie skończyli gorzej. Może coś bardziej pozytywnego tym razem? Opiszcie swoje historie.

Nie znęcano się nade mną. ale wyraźnie ludzie ogólnie lubili często sobie gadac za moimi plecami, płatać psikusy i odrzucono mnie ze względu na moją nieśmiałość. Traktowali mnie jak powietrze. Szkoła i studia to były w sumie lata samotności, więc miałam cel- nie patrzeć na to wszystko, zająć się swoją pasją i przekuć to w sukces zawodowy. I się udało. Teraz doszło do mnie, że wszystkie dynamiczne julki i oskarki, którzy coś do mnie mieli skończyli bardzo średnio. Albo gównorobota albo gównorobota którą stracili przez koronawirusa. A nie była to jakaś patola, ale często lepsi uczniowie. Cool kids po prostu, z dobrymi ocenami. Ludzie skazani na sukces. Wiecie, tacy co mają wszystko. A ja mam sie dobrze, nawet podwyżka wpadła podczas pandemii, bo moja branża ma sie wyśmienicie xD i sie niesamowicie realizuje. I powoli próbuję nauczyć sie kontaktów z ludźmi, poznać znajomych. Coś, co sie srogo zaniedbało. Mam wrażenie, że dopiero teraz uczę się życia, ale jest fajnie. I praca sprawia mi mega frajde.
#gownowpis #pozytywnie
  • 2