Wpis z mikrobloga

@mlyn-wodny przecież wybory nie są przełożone :) Jest nawet Cisza wyborcza dzisiaj.


@Hlautameki: > Uprzejmie informujemy, iż zgodnie ze stanowiskiem Państwowej Komisji Wyborczej głosowanie w wyborach prezydenckich w dniu 10 maja 2020 r. z powodów prawnych i organizacyjnych nie może być przeprowadzone.

Takie info z MSZ dostałem wczoraj
masz może jakieś artykuły gdzie ujawnia się jego szurowatość?


@LajfIsBjutiful: Miał np. te swoje "100 ustaw Mentzena" (teraz już ta jego strona nie działa) z ciekawości czytam, pierwsze 3 punkty mało znaczące a potem już w 4 jest "przywrócenie kary śmierci".

To ma być jeden z 100 koronnych postulatów?
Raz że według danych z USA, koszt wykonania kary śmierci jest znacząco wyższy niż utrzymanie skazanego na dożywocie w więzieniu. Dwa to
@LajfIsBjutiful: @OS7RY: @joyko: Znać się na ekonomii i mądrze prawić o podatkach (jak dla kogo, to też inna kwestia) można i bez bratania się z antyszczepionkowcami, idiotami bojącymi się 5g i gmo, kajami godek i innymi tego typu personami, nie sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ten Pan pojawia się z tymi ludźmi na tych samych listach wyborczych, podpisuje się pod tym samym programem.
@mlyn-wodny: @maximuss:

1. podatek od niewierzących

2. podatek od wyznawania boga (można wykupić sobie dyspensę od biskupa - dostępna tylko dla katolików)

3. podatek od nie świecenia dnia świętego

4. podatek od nie posiadania broni

5. podatek od par bez ślubu kościelnego + bonus: podatek od brak dziecka po 9 miesiącach od ślubu (ale likwidujemy wszystkie państwowe socjale dla par z dziećmi przy okazji)
@Janusz_Conway: ^ czy to trzeba jakkolwiek komentować? XD Oceniłeś moje poglądy czy sympatie polityczne po paru gorzkich słowach w kierunku Konfederacji i Mentzena? Zdziwię cię, ale nie trafiłeś. Ani lewo, ani prawo, ani tym bardziej PiS - rozsądek przede wszystkim - tego i tobie życzę :)
@LajfIsBjutiful: Za czasów kampanii wyborczej do parlamentu faktycznie "wpisywał się" w program partyjny, co mocno słabe było, ale od tego czasu nie natrafiłem na wypowiedzi anty UE, Żydzi, homoseksualizm itp. Możliwe że się zorientował że wpisywanie się w politykę partii jemu konkretnie na dobre wyjść nie musi, bo jego mocną stroną zawsze było libertariańskie podejście do gospodarki. No i jego felietony na fb są genialne, świetnie się je czyta.