Wpis z mikrobloga

#drony #dron

Mirki, jako, że teraz dużo ciekawych ofert jest na zrobienie sobie uprawnien na drona VLOS, to polecacie to teraz robić?
Przykładowo taka promocja: https://dron.edu.pl/product/vlos?
Czy może coś innego? Jakie jest wasze zdanie? Chyba lepiej już niż później kiedy się ma nieco pozmieniać w prawie.
Rozumiem, że egzaminy dla VLOS do 5kg sa teraz tylko wewnetrzne i nie ma badan lekarskich nawet tak?
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@fotograf_warszawiak Już tam nie szkole, teraz inna firma :)
@magawek Proces szkolenia powinien być taki sam w każdej szkole. Poziom trudności samego egzaminu oceniam 3/10, a o tym jak on wygląda przeczytasz na kilkunastu stronach w Google, on też przebiega wszędzie w ten sam sposób - teoria dostajesz test, praktyka latasz. Wszystko przerobisz na kursie.
  • Odpowiedz
@DRONIQ: @fotograf_warszawiak: juz sobie obczailem na yt i googlu. Praktyka wydaje się, aż za prosta. A teoria w sumie mnie ciekawi, więc to powinna być tylko przyjemność. Pytanie czy brać te firmę i te promocję czy kusić się na coś innego? Z egzaminem w Krakowie.
  • Odpowiedz
@magawek: Ja mam teorię teraz w środę, a latanko Częstochowa. Dostałeś dostęp do tej platformy e-learningowej? U mnie już kilka dni minęło i nic nie mam, chyba będę musiał przedzwonić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz