Wpis z mikrobloga

To znowu ja. Poczytałem i wybrałem takie propozycje telefonów z #android za ok. 400zł
- #xiaomi Redmi 8 3/32, andek 9 - ok. 500zł w Chinach, szansa na kupon, widziałem kiedyś po 420zl~
- #motorola Moto e6 plus 4/64, andek 9 - 500zł od ręki w polsce w marketach
- #alcatel 1s 2020, andek 10 - 450zł od ręki w polsce w marketach
- #nokia 4.2 3/32, andek 9 - 500zł od ręki w polsce w marketach
Co sądzicie i co z tego wybrać? Ew. jakieś inne propozycje, mogą być Chiny. Priorytet to jak najdłuższe wsparcie aby nie trzeba wymieniać telefonu za rok. Aparat byle robił zdjęcia, muzyka byle grała. Żadnych gier, żadnego nfc i innych bajerów. Same social media i komunikatory. Bateria jako tak. Ogólnie obecny telefon osoby dla której szukam tego telefonu to #huawei p9 lite mini - jak nowy nie będzie gorszy to super.
#smartfon #telefony #smartfon #pytanie #pytaniedoeksperta #cokupic
  • 54
@ks2m: A Alcatel ma jakieś nakładki? Bo, że xiaomi ma to wiem, ale mimo wszystko ludzie chyba nie narzekają.
Nokia 3.1 plus to model z 2018 roku, ma andka 8.1. I są też wersje z 2gb ramu. Raczej na ten model nie patrze, mając nokie 4.2 w przyzwoitych pieniądzach.
Za alcatelem przemawia andek 10 i fakt, że jest najświeższy.
Jest szansa na 10 w moto czy nokii?
Co byś doradził? Może
@jempierozki: No ta moto się ciekawie prezentuje. W stosunku do nokii ma całkiem inne bebechy, ale czy lepsze to nie wiem. III kwartał 2019. Gdybym miał pewność co do aktualizacji do 10 to bym się już nie zastanawiał... 4gb ramu to też dość mocno przyszłościowe.
@Przegrywhere: G7 2gb ramu, G6 andek 8.0 i II kwarteł 2018 - no nie widzę tego.
@jempierozki: No dobra, ale rozmawiamy o telefonie za 400zł. Teraz w tym huawei jest 2gb i wystarcza. Wymagania dość niskie jak pisałem.
Czyli według Ciebie najlepszą opcją będzie ta motorola moto e6 plus?
@sssabae: Niby u mnie w mieście dostępne ale mogą być na ekspozycji. Brak możliwości rezerwacji przez internet. Ja nigdy w życiu nie kupowałem nic ze sprzętu stacjonarnie. Jakoś mało prawdopodobne wydaje mi się, że przyjdę i dostanę zniżkę xD A telefon fajny ale już drogawy w tej cenie.