Wpis z mikrobloga

@IKEA_Polska @IKEApl może tutaj w końcu dostanę swoją odpowiedź. Generalnie rozglądam się po całym świecie za "ALGOT Kosz druciany, biały, 38x60x29 cm". Już prawie rok czekam na dotowarowanie polskiej ikei w te kosze :/ Ostatnie jakie widziałem były w Bydgoszczy ale Pani na infolinii powiedziała, że nie ma transferów między sklepami więc stwierdziłem, ze poczekam bo pewnie zaraz będą w Ikea/Targówek i elegancko zamówię sobie to do odbioru w Białymstoku. Niestety przeliczyłem się, za każdym razem gdy dzwonie na infolinię to dowiaduję się tylko, że nie wiadomo kiedy będą dostępne i mogę sobie wpisać maila na stronie żeby w końcu dostać info, że są :/ niestety takiego maila jeszcze nie było, do tej pory dostawałem tylko maile, ze muszę ponowić swoją prośbę. Na FB zostałem totalnie olany :/ Widziałem, że są dostępne w Cardiff, niestety nie online ponieważ zostały tylko dwie sztuki ale od kilku dni nie mogę wejść na stronę tego produktu na brytyjskiej IKEA i nie wiem czy mam wysyłać ludzi do sklepu gdy zostanie otwarty. Widziałem też, że są dostępne w USA niestety: 1. nie mam nikogo w USA kto mógłby mi te kosze kupić i wysłać do Polski, 2. Cena wysłania tych przedmiotów prawdopodobnie przerośnie ich wartość. PROSZĘ O POMOC, CHCĘ W KOŃCU SKOMPLETOWAĆ PRZEDMIOTY DO PRALNI :((((
#ikea
wipeoutSpoon - @IKEA_Polska @IKEApl może tutaj w końcu dostanę swoją odpowiedź. Gener...

źródło: comment_1588845328ozms6SFseA61navKeloMQT.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wipeoutSpoon: co to znaczy nie ma transferu miedzy sklepami xD w normalnym cywilizowanym kraju bylem w jednej ikei, mowie ze potrzebuje uchwytu jednego, bo zgubilem, babka mowi ze albo mi dosla do ikei blizej mojego miejsca zamieszkania (w trasie bylem i mijalem akurat) albo bezposrednio do domu, co wole?

i uchwyt i przesylka za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze dwa w paczce byly
@DellConagher: W kraju cebulą pachnącą IKEA przynajmniej na infolinii i na FB ma Cię głęboko w poważaniu. Jak tylko się dodzwonisz to ludzie rozmawiają z Tobą jakby nie wiedzieli co robią xD Było śmiesznie jak dzwoniłem z zapytaniem jak zamontować prawidłowo szafki kuchenne bo w instrukcji nie było do końca widoczne. Pani musiała zapytać się "montera" i przyszła z odpowiedzią ale nie na moje pytanie, chyba po drodze zapomniała o co
@wipeoutSpoon: podobnie jak pisaliśmy w wiadomości prywatnej i w komentarzu pod postem: przekazaliśmy pytanie do odpowiednich osób, jak tylko otrzymamy informację, skontaktujemy się z Tobą.