Wpis z mikrobloga

@luteklutek dziwi mnie postawa pary młodej, przecież oni konsultują z kapelą zestaw zabaw oczepinowych. Gdyby to się wydarzyło na moim weselu to zapadłabym się pod ziemię że wstydu... W zeszłym roku u przyjaciół na weselu (którzy mówili że na ich weselu nie będzie takiej żenady) postanowiłam z moim lubym zgłosić się do jednej "zabawy". Okazało się że polegać będzie na tym iż mężczyzna siedząc na krześle, kładzie sobie balonik w okolicy krocza,
@southlander: Na początku filmu jest logo zespołu, to pewnie zapłącili

@muimso: właśnie z tego co się orientuje to zespoły często nie zastrzegają młodym że na bierząco wymyślają zabawy albo nie dają wyboru. To jest wygodne rozwiązanie bo nikt nie włązi na głowe a najczęściej młodzi sami nei wiedzą czego chcą. Generalnie to jako operator rocznie jestem na kilkunastu - kilkudziesięciu weselach i nie wiem dlaczego ale od 3 lat zabawa
@luteklutek: byłam rok temu na weselu w tej sali xD na szczęście nie na tym konkretnym, bo bym musiała kilka rund wokół obiektu zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@muimso: mój kuzyn jest DJ-em i też konsultuje zabawy z młodymi przed, mówi że nigdy nie daje żenujących zabaw, bo zwyczajnie nie chce potem od kogoś dostać po mordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)