Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaję z anonimowych bo jest teraz wielki hype na lekarzy i ratowników więc zostanę zlinczowana, ale czytając takie wpisy jestem coraz bardziej negatywnie nastawiona do służby zdrowia. Rozbestwili się jak policja. Nie zdziwie się, gdy niedługo wrócą czasy pawuloniku i handlu "skórami", a lekarzowi trzeba było dać w łape. Może młodsi wykopowicze tego nie pamiętają, ale ja pamiętam ogromną korupcję i bezsilność wobec medycznej kasty. Boję się, że to wróci.
https://www.wykop.pl/link/5486961/nie-doczekal-testu-zmarl-w-samotnosci-w-kwarantannie-nie-ma-go-w-statystykach/
#ratownictwo #medycyna #szpital #lekarz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb2739bbfa90a16b305e1c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 18
Sprawa lekarzy wraca jak bumerang. Najpierw płaczą jacy to biedni, potem są protesty i strajki, potem w końcu dostają jebutny zastrzyk finansowy. Ale nadal jadą na 3 etaty, bo jeszcze domu koledze wujka siostry Grażyny ze sklepu domu nie wybudowali pod wynajem. Potem afery, gdzie cierpią nieliczni lekarze, bo tylko nieliczni nie są umoczeni z kontrakty z firmami farmaceutycznymi i nie prowadzą swojego gabinetu jednocześnie. Prawda jest taka, że ta grupa, obok
@AnonimoweMirkoWyznania: a może napiszesz coś konkretnego? Bo ja też mogę sobie napisać, że Wykopki się na kwarantannie rozbestwił i zaraz będą mordować ludzi. Nie wiem czy wiesz, ale rzucanie haseł o "handel skórami" to poważne pomówienia godzące w moje (ratownika medycznego) dobre imię. To, że piszesz z anonima nie znaczy, że będę miał problem żeby Cię znaleźć i trochę uprzykrzyć Ci życie.

Artykuł 216 Kodeksu karnego.
Kto znieważa inną osobę w
MeksykańskiTyran: @Agemaker: dlaczego manipulujesz czyimiś wypowiedziami? Jaki masz w tym interes? Chcesz ją nastraszyć? Gdzie są te niby pomówienia? Napisane jest, że się boi, że wrócą stare czasy, nie odnosi się do teraźniejszości. Twierdzisz, że nie było kiedyś afery łowców skór? Chcesz gnębić każdego kto dziś o tym wspomni? No ładnie, ładnie. Dajesz dalej "ratowniku", pokaż jak daleko się posuniesz z gnębieniem obywatela. Widzę, że OPka ma sporo racji, że
@AnonimoweMirkoWyznania: najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a potem odpisuj koleś. Uaaa... boję się tego ostatniego zdania xDDDD

Jeśli ktoś zaczyna rzucać hasłami, że zaraz zaczniemy mordować to wybacz ale to są właśnie pomówienia i jeśli ty uważasz to za "gnębienie" to sorry ale mam swój honor, godność i nie pozwolę na takie #!$%@?. Nikt nie mówi o tym, że afery nie było ale rzucanie hasłami, ze zaraz będziemy robić to
@Agemaker: sorka, ale Ci, którzy mordowali ludzi w karetkach też tak się zachowywali. Dopiero twarde dowody spowodowały skruszenie.
brak zaufania i strach przed powtórzeniem się sytuacji, szczególnie kiedy z powodu pandemie nie są przeprowadzane zewnętrzne sekcje zwłok, jest jak najbardziej zasadny.
Z powodu wielu afer korupcyjnych konowałów i wczesniejszej/późniejszej akcji mordowania pacjentów, nie mam wogole zaufania do całej tej profesji.
@Agemaker: mam tego świadomość i nie zmienia to mojego podejścia i braku zaufania do tej formacji.
Jest jedna rzecz, której bardziej się boję od powierzania im mojego życia, a jest to powierzanie im życia moich dzieci.
Powiedz mi, ale tak szczerze, co z tego co napisałem jest nieprawda?
Nie wmówisz mi, że nie spotkałeś się z łapówkarstwem (chociaż Tobie jako jednemu z nich łatwiej wejść na czoło kolejki oczekujących, bo ktoś