Wpis z mikrobloga

@zieliiii: ku mojemu zaskoczeniu wyszukuje szybciej niż kiedy gra była jeszcze na bieżąco aktualizowana, bez problemu znajduje mecze zarówno w grze zwykłej jak i rankingowej czy trybie pve, bodaj przedwczoraj wyszukanie meczu zamknęło się w paru sekundach
@bob_the_builder: wiesz, w porównaniu do takiego overwatcha gdzie czeka się 5 minut (lub więcej), czekanie około 15 sekund nie robi mi wiele, a nawet w lolu czeka się podobną wartość ^_^
jeszcze z pare miesięcy temu powiedzmy bywały momenty, gdy w ogóle nie znajdowywało mi wszystkich graczy, a póki co się to nie zdarzyło
@Syskiev: Nie jest tak źle, czas oczekiwania wydał mi się dłuższy przez szybkie i i dynamiczne bitwy. Jest tak jak pisze @Avogadrus, kilkanaście sekund.

@epi: Taki urok wszystkich strzelanek na padzie. Też nigdy nie byłem do tego przekonany, ale przełamałem się i niezłe wyniki udaje mi się zrobić :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@epi: dlatego kontrola ruchowa jest zbawienna tutaj w moim przypadku, bo konsolowe strzelaniny na padzie są dla mnie zwyczajnie niegrywalne. Plus w tej grze w zasadzie wystarczy strzelać w podłogę co eliminuje problem precyzyjnego celowania ʕʔ