Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to że wykopki to kopalnia fake nesów i zbiorowisko koronawirusowego foliarstwa XDD , banda niedouczonych półgłówków która tylko marnotrawi powietrze na planecie XDD Zfajdali się w gacie z powodu grypy XDDD Co za foliarstwo XDDD Nawet mi was nie żal XDDDD

#koronawirus #2019ncov #bekazpodludzi #heheszki #polityka #europa #teoriespiskowe #foliarze #zdrowie #medycyna #2019ncovstats #thebestofmirko #polska #covid19 #covid19stats #covidstatus #koronawpolsce #koronadebile #koronawirusfakty
t.....n - Wychodzi na to że wykopki to kopalnia fake nesów i zbiorowisko koronawiruso...
  • 8
@dominn1234: grypa , można się rozejść

Freddie Sayers rozmawia z profesorem Hendrikiem Streeckiem o tym, dlaczego jego zdaniem środki zaradcze zostały zainicjowane zbyt szybko, oraz o tym, jak jego odkrycia pokazują wskaźnik śmiertelności Covida-19 na poziomie 0,24-0,36%.

Śmiertelność Covid-19, mierzona za pomocą „współczynnika śmiertelności zakażonej” lub tego, jaki odsetek osób zakażonych kończy się śmiercią, stała się kwestią o znaczeniu globalnym.


W UnHerd rozmawialiśmy z ekspertami na obu końcach zakresu szacunków, od
@dominn1234: miałem grypę w Grudniu ścieło mnie na 2 tygodnie pierwszy raz w życiu zazwyczaj przeziębienie miałem maks , w marcu miałem pogrypowe zapalenie płuc takie że krótszy masz już oddech i jest powoli nieciekawie , penicylina i po problemie , teraz zapijam olejkiem z oregano i probiotyczki biorę ( ͡º ͜ʖ͡º)

większosć znachorów znaczy się doktórów to wie , ale #!$%@? cały ten cyrk z