Wpis z mikrobloga

Chcę kupić Dirt Rally 2.0 ale wersję GOTY Edition, a nie tę, która jest teraz w PS Plus. Jak to najlepiej zrobić - odinstalować tę podstawową z plusa, kupić GOTY i ją zainstalować?
Nie zależy mi na zachowaniu progresu, bo i tak miałem gówniany, bardziej na tym żeby zoptymalizować miejsce na dysku i jak najmniej syfu na nim stworzyć.

I drugie pytanie, rozumiem, że różnica polega na tym, że w wersji GOTY mamy dodatkowo to: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4001-CUSA12747_00-DIRTRALLY2YEAR1P którego zawartością jest to co na grafice w załączeniu? Czyli mamy Monte Carlo (jeden odcinek czy więcej?) ale już Rajd Szwecji trzeba dokupić osobno, tak?

#ps4 #dirtrally2 #dirt
Pobierz advert - Chcę kupić Dirt Rally 2.0 ale wersję GOTY Edition, a nie tę, która jest tera...
źródło: comment_15885836394thRCTzZylv99Egsv1uN6h.jpg
  • 10
@advert: nie uda ci sie kupic GOTY, bo ci napisze, ze masz juz DR2.0. Musisz albo kupic sam Season Pass albo napisac do Sony, by Ci usunelo licencje na gre w PS+ i kupic GOTY.

ja bym kupil GOTY, bo nigdy nie wiadomo czy kiedys nie bedziesz chcial zrezygnowac z plusa.
@stormkiss: ciekawe. no właśnie z plusa zamierzam zrezygnować teraz.

czyli teraz co, odinstalowuję Dirt Rally 2.0, piszę do supportu żeby mi usunęli licencję i potem dopiero mogę kupić GOTY? Czy po prostu mogę poczekać aż mi się skończy plus i sobie normalnie kupię bez konieczności pisania do supportu?

Musisz albo kupic sam Season Pass


@stormkiss: tylko rozumem, że jak podstawka zniknie z plusa za parę dni, to zostanę z zakupionym
@advert: jesli nic sie nie zmienilo, to nie uda ci sie kupic GOTY, bo system bedzie mowil, ze masz podstawke (nawet jak skonczy ci sie plus). Promka na wersje GOTY trwa do 14.05, jak plus ci sie skonczy pare dni wczesniej to ja bym poczekal i sprawdzil. Tylko, ze jak ci sie konczy np. 13.04 to mozesz nie zdarzyc ugadac z SONY wszystkiego, wiec lepiej pisac juz teraz.

bo bez podstawki
@stormkiss: 8 maja mi się kończy plus. potem jest weekend, więc support odczyta mój mail 11.05 - wyrobią się do 14.05 z decyzją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jaki z nimi kontakt w ogóle jest? jestem świeży w konsole więc nigdy nie miałem okazji z tego korzystać, a wolałbym żeby mi promka nie przepadła
@advert: dobra, w sumie subskrypcję ps+ już anulowałem, nie będę czekał do ostatniego dnia, odinstaluję podstawkę już teraz i zobaczymy co się wydarzy