Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@agdybytak zaćma już dawno, do tego słabiej słyszy, ale ogólnie z uszami wporzadku. Najgorzej z kregoslupem teraz, leci bidula na przeciwbólowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@iamsled: a to pies czy suka? Kurde zaćmę ma, a kij znalazła? xD czy jej podałeś?
Pamiętaj, żeby dbać też o jej ząbki. Kamień może dużo napsuć u starego psiaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moją ostatecznie wykończyło raczysko, miała dosyć sporą bulwę na prawym biodrze, raczej nie było już sensu operować, bo by chyba musiała po takiej operacji jeździć na kółkach albo coś. Nasze postanowienie było takie,
@iamsled, @agdybytak: może głupie pytanie, ale kiedy zauważyliście, że Wasze spaniele siwieją/ zsiwiały?
Moja psina (12 lat) póki co ma siwą brodę i zastanawiam się ile jeszcze straci ze swojej rudości.

Niestety u mojego czteronożnego przyjaciela zaćma daje swe znaki i również słabiej słyszy, ale nie przeszkadza mu dalej aktywnie spędzać czasu i wciąż biega za swoją piłką. Obecnie, mamy również drugiego psiaka (kundelka), ale spaniel ma tak wyrobioną kondycję,