#!$%@?ć ta grę ostatecznie. W piątek zaczynam sobie lw i lekko kończę dzien z bilansem 6-1. Mysle sobie kurde, chyba zapowiada się najlepszy wynik od dawna. Wczoraj rozpocząłem granie z rana, potem z przerwami i kończyłem późnym wieczorem. Tak fatalnie mi się jeszcze chyba nie grało jak wczoraj, szczególnie wieczorem. Albo trafialem na samych pro graczy albo moi pilkarze dostali nagle jakiś downgrade w gameplayu. Większość meczy przegrałem, w tym ostatnich 6 z rzędu i nawet nie wbiłem Golda 3, tylko skończyłem z bilansem 13-17.
Ha Tfu, #!$%@? ten syf.
#fut
  • 7
@bvrvn: ja w tej LW to już pada odkładałem xD bo z jednym gościem jak szło w miarę równo to początek drugiej połowy i 3 bramki dosłownie znikąd do 55minuty. Z podań prostopadłych czy jakiejś klepki to prawie nie byłem w stanie korzystać bo w sumie kierunek podań i tak był losowy - głównie pod nogi przeciwnika...
@Jrammy ja na 17 meczów 6 razy nie trafiłem na pustą bramkę takimi graczami jak atal, ribery, mbappe xD w 1 meczu 4 poprzeczki w jednej połowie, zresztą co mecz z prostych sytuacji albo słupek albo poprzeczka. Po prostu nie do wiary
@gigibu: No ja tez Mbappe mam w skladzie, do tego Potm Ben Yedder czy Bergkamp 92. I taką padakę wczoraj odstawiali ze szok. A najgorszy zjazd to Bergkamp. Po tym jak go trafilem za swapy to smigal jak marzenie, a od jakiegos czasu czesto bywa ze jest totalnie bezużyteczny w ataku