Wpis z mikrobloga

Opowie ktoś coś o wacie? Łatwo w tym roku się dostać? Czy jeśli zdam mature z niezbyt wysokim wynikiem to mam szanse? Zdaje rozszerzona fizykę i geografię. Za to mam dobrą formę i podciąganie czy bieganie to nie problem
#wat
  • 17
  • Odpowiedz
Mechanika i budowa maszyn, mechatronika czy eit, które najłatwiejsze? W tym roku jest niż demograficzny w ch00j więc liczę że uda mi się dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ytego123: stary nie warto siedzę tu jakiś czas i ten cyrk który tu ma miejsce nie jest wart niczego od dwóch miesięcy nie było jak wyjść z akademika a potem na czas nieokreślony wysyłają na jednostki do pracy za marne 1350 bez internetu jeśli nie ogarniasz nauki będziesz się męczył bo uczelnia nie uczy tylko wymaga a jeśli ogarniasz to są lepsze miejsca
  • Odpowiedz
No teraz mnie zaniepokoiles. Skoro tak się tam odwala to patolka. Do domu nie wypuszczają co niedziela? Żeby spotkać się z chociażby dziewczyna?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ytego123: W normalnych warunkach przepustki się trafiały mniej więcej co 2 tygodnie a teraz to od 2 miesięcy można wyjść co najwyżej na stołówkę na obiad i z powrotem :P Wiadomo dlaczego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ytego123: No ciężko powiedzieć. Na pewno musisz sie podporządkować i jak nie ma przepustki to nie ma. Wielu się tu nie podoba z wielu względów ale jak się zdecydujesz tu zostać to nie masz wyjścia. A jak chcesz mieć wolność jakąkolwiek to tu nie idź i tyle.
  • Odpowiedz
@ytego123: na pierwszym roku miałem przepustkę raz w miesiącu później trochę częściej ale to zależne od dowódcy zajęcia trwają od 8 do 21 chyba że jesteś na logistyce i nie ma czasu nawet wyjść na miasto, ale to pierwszy rok potem jeśli chodzi o czas jest poprawa ale wraz z wzrostem wolnego czasu masz więcej możliwości na przemyślenie wszystkie więc wykładniczo wzrasta też nienawiść do tego miejsca ostatnio nam powiedzieli że
  • Odpowiedz
Niech ktoś jeszcze się wypowie z watu chętnie poczytam, pozdro


@ytego123: cywilne here. Odradzam - generalnie ciezko sie tutaj cokolwiek nauczyć. Wdg mojej subiektywnej poziom nauki jest tutaj strasznie niski. A przyjmują raczej każdego.
  • Odpowiedz