Wpis z mikrobloga

Ponieważ moderacja usunęła znalezisko dodane przez @LukasDiesel w czasie, kiedy akurat pisałem tam komentarz, to wkleję go poniżej.

Też mnie zdziwiło usuwanie tych znalezisk jako informację nieprawdziwą. Człowiek z tego filmu przedstawił się jako aktywista z organizacji "Forum LGBT", którego stronę ma prowadzić na FB. Jest chyba jego założycielem.

Moderacja usunęła znalezisko powołując się na artykuł, według którego kilkanaście organizacji pro-LGBT odcięło się od tego człowieka. Ale on w swoim filmie nie powołał się na żadną z nich.

Sprawa jest dosyć komiczna i poważna zarazem, zwłaszcza, że wszyscy, którzy dodali znaleziska mówiące, że jest on działaczem lub aktywistą dostali bana na miesiąc.


Sprawa dotyczy tego usuniętego znaleziska, w którym na filmie człowiek przedstawiający się jako "reprezentant" organizacji LGBT pali flagę Polski. Mirror filmu jest w powiązanych.

#lgbt #polska #antypolonizm #moderacjacontent #moderacja
  • 12
Głęboko mnie żenuje postawa @Moderacja. To nie pierwszy raz kiedy niekorzystne dla tęczowców znalezisko zostaje ocenzurowane, chociaż oficjalne stanowisko portalu jest takie, że moderacja nie ocenia wartości merytorycznej znalezisk, bo do tego służy funkcja "zakop". Kiedy tęczowcy zakopują niekorzystne dla siebie znalezisko w ciągu kilkunastu minut, to wtedy wszystko jest cacy. Jak się nie uda zakopać, to pomaga moderacja.
Usunięcie tego znaleziska to najczystszy przykład obrzydliwej, ideologicznej cenzury. Można było dać
źródło: comment_158846030110erXomr2PQrEX6CLw7iT5.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moooka: z tym że on przedstawił się jako reprezentant konkretnej organizacji, a znalezisko i kupa łebków w momentach, przedstawiała go jako reprezentanta całego środowiska LGBT i dzielnie minusowała komentarze świadczące, że inne organizacje (takie mniej wydmuszkowate) się do gościa bynajmniej nie przyznają, bo jakby przyjęli to do wiadomości, to zabrakłoby powodu do lania gówna na innych ludzi.
@Replica: Które znalezisko? Ale dobra, weźmy za przykład jedno z czterech, za które autorzy dostali bana na miesiąc.

Tytuł był taki

Działacz LGBT spalił polską flagę. „Wyślę ją panu prezydentowi”


Opis

Sławomir Kuleta, działacz organizacji Forum LGBT spalił polską flagę i pochwalił się tym w mediach społecznościowych. Jan Strzeżek, polityk Porozumienia Jarosława Gowina zapowiedział złożenie doniesienia do prokuratury.


Artykuł - radiozet.pl

Co tutaj jest nieprawdą? Wymieniono konkretną nazwę organizacji w opisie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moooka: to które widziałam sprowadzało się do lania gówna i nikt nawet nie ukrywał że o coś innego chodzi - w apce nie da się otworzyć usuniętych znalezisk, myślałam że chodzi ci o tamto, bo zapomniałam, że przy każdym takim odpale jest kupa duplikatów.