Wpis z mikrobloga

Witam. A więc zaczynamy kuracje powiększania dicka. XDDD od tej kwarantanny same głupoty mi przychodzą do głowy i kupiłem taki wynalazek. Wymiary na dzień dzisiejszy: długość: 17.5cm, obwód 13cm. Za 3 miesiące zawołam plusujących i dam znać jak bardzo nie warto było wydawać tych 600zł xDD

#przegryw #penis #pendolino #pendrive #pentagon #pentesting #penilarge
MechanicznaTW - Witam. A więc zaczynamy kuracje powiększania dicka. XDDD od tej kwara...

źródło: comment_1588426050s6EMoVhBJcxbScHpeA4Hud.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • 2
@Dzokatazullo mega dzięki za chyba jedyny pozytywny komentarz. Warto wspomnieć że nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny dlatego w zasadzie robie to dla siebie (niestety). Mam 188cm wzrostu i na tle ciała wygląda to miernie.
  • Odpowiedz
#!$%@?łeś do śmieci 600 zł xD a tak do rzuciłbyś 1400 I miałbyś normalny zabieg w każdym większym mieście i efekt od razu widoczny ( ͡º ͜ʖ͡º) pokazałbym swojego ale nie chcę dostać bana od białka i żeby płodne Julki nie pisały do mnie bo mnie moja różowa #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MechanicznaTW: to pomysl jak fatalnie wyglada 13/13 przy 191/94. Fatalnie. Nie miernie nawet.
Nadaje sie tylko do oddawania moczu i nic wiecej.

Ostatnio jakis Mirek ktory spadl z rowerka wyjasnil finalnie nawet hialuron wiec nadzei zero.
  • Odpowiedz