Wpis z mikrobloga

@mq1: Dlatego, że mają najlepszy skauting. Kolega jest trenerem dzieciaków w KS Ursus Warszawa i mówi, że Polonia i Legia dosłownie wciągają jak odkurzacz wszystkie talenty z województwa.
@mq1: ma największy, tylko brakuje mi takiego młodziaka który jednak wybiłby się ponad innych i nie zniknął po paru miesiącach
@parachutes: Nie tylko z województwa, wiem że Polonia dość poważnie penetruje rynek na Pomorzu - z klubu z mojej miejscowości jakiś czas temu wyciągnięto chłopaka na pół roku, Wszołka też zresztą wygrzebano z Tczewa.
@mq1: Wiem, ale mówię o młodziakach, którzy nie muszą się przeprowadzać nigdzie.

@czlapka: Gratulacje! Ale długo tam Widzew pewnie nie pobędzie jak przyjdą poważniejsi rywale (niż mistrz i wicemistrz z poprzedniego sezonu :))
@czlapka: Wszystko przez Dudka. Jak ja ubolewam, ze z nim nie przedluzyli kontraktu we Wrocku..

Tu pokazal na co go stac:

Gol eliminujacy Dundee United by Dudek
@r00t: Bez przesady. Biorąc pod uwagę jak prezentował się "Pan Kółeczko" w poprzednim sezonie to ja się ciesze, że go już nie ma. Za gol w Dundee będziemy mu wdzięczni jeszcze długo, ale to by było wszystko co dał Śląskowi ostatnio oprócz przewracania się.
@mordrax: Ale to jego przewracanie sie jest bardzo fajne. Potrafi wlozyc noge miedzy pilke a atakujacego i dostac po niej, z czego jest staly fragment gry. Te fragmenty tez sporo daja. Poza tym mial jakies starcia z OL, moze przy Levym by mu wrocila forma. Widziales jak teraz gra, nie?