Wpis z mikrobloga

Urząd skarbowy to jakiś żart. Sprawdzam na stronie - biuro interesantow czynne od 8, kasa od 7 30. Jadę wcześniej wypełniam wniosek i czekam. Wczoraj próbowałam się dodzwonić ale rozłączało gdy byłam pierwsza w kolejce. Uznałam dobra jadę z rana. Czekam sobie w przedsionku ludzie przynoszą zeznania podatkowe i wrzucają do "skrzynki" zrobionej z szafki. Ochroniarz mnie obserwuje od 20 minut. Przychodzi kolejna pani i czeka za mną. W końcu ochroniarz wychodzi i mówi że nic nie załatwimy bo urząd zamknięty. NIGDZIE nie ma o tym informacji. Na drzwiach informacja o ograniczeniu i że deklaracje można złożyć przez internet albo wrzucić do tej śmiesznej skrzynki, z tymze ja nie w tej sprawie. Potrzebuję zaświadczenia, muszę dać wniosek wnieść opłatę i powinnam dostać zaświadczenie które muszę złożyć w innym miejscu. Straciłam ponad godzinę bo jaśnie państwo nie mogą dać jasnej informacji ani w internecie ani nawet na drzwiach. Nosz #!$%@?.

#zalesie #panstwozdykty #koronawirus #niewiemjaktootagowac #szczecin
Pobierz dorotka-wu - Urząd skarbowy to jakiś żart. Sprawdzam na stronie - biuro interesantow ...
źródło: comment_1588226981Cgt0lyX9SuDR3yABAJSXye.jpg
  • 21
@patrzpan no ja powinnam wnieść opłatę skarbowa i otrzymać zaświadczenie w formie pisemnej... A tak to nie ma informacji co podać w tytule przelewu, jak to załatwić, jak odebrać... Nic...
@ArchDelux wiadomo że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mogli napisać na stronie internetowej albo na drzwiach że mają mnie w dupie xD udało mi się dodzwonić i babka do mnie z pretensja ze przecież urzędy są zamknięte od dwóch miesięcy (ciekawe, miałam wrażenie że miesiąc). Więc przez "2" miesiące nie mogli dać informacji na stronie internetowej ani na drzwiach xd
@dorotka-wu: no wiesz, to by się łączyło z tym, że musiałby być ktoś myślący nawet nie o wygodzie, a o rozsądnym traktowaniu petentów w kwestii spraw bieżących. Poza tym stroną zajmuje się dyrektor Janusz, który zleca to podwykonawcy, który na wprowadzenie zmian ma 3 tygodnie od dnia akceptacji zlecenia, ale do kontaktów z dyrektorem w tej sprawie jest pan Janusz z działu IT i z biura podawczego jednocześnie, którego teraz nie