Wpis z mikrobloga

@Blenderek: korytarz 3m^2 to wcale nie jest dużo. może tylko wydaje się nieproporcjonalnie duży do reszty mieszkania. no i inna sprawa, że ten korytarz jest zupełnie nieużyteczny, bo wejścia do "sypialni" i łazienki są rozmieszczone w innych miejscach. prawdopodobnie dwa mieszkania zostały wydzielone z jednego, stąd ten korytarz.
@Blenderek Przecież tam się nawet porządnie przeciągnąć nie da( ͡ ͜ʖ ͡) takie mieszkanie za 80k by było okej biorąc pod uwagę że zostało przerobione z jednego pokoju dużego mieszkania w kamiennicy
@Blenderek: Ciekawy zamysł, ale ja bym sobie darował tę ściankę działową. "Sypialnia", której dosłownie całą powierzchnię zajmuje łóżko i "salon" składający się z kanapy wciśniętej w róg i telewizora półtora metra przed nią.
Jedna nieduża szafa na potencjalnie 2 lokatorów to jakiś żart, chyba że w kółko chodzą w tych samych ubraniach i nigdy niczego nie przechowują.
Trzeba się pogodzić z tym, że z małej kawalerki nie ulepimy 2 pokojowego mieszkania,
@Blenderek: Ten kanał to jeden wielki developerski rak. Babka opowiada na typowych zatłoczonych osiedlówkach jak o raju na ziemi, "osiedle w otulinie lasu" i tak gada przy każdym. Mimo ze to jedna wielka sypialnia Poznania. A las to zagajnik do którego musisz isc 10 minut przez osiedle.
@Blenderek: Jedno mnie zastanawia. To mieszkanie jest akurat spoko, kiedy chcesz gdzieś mieszkać "na start" i samemu, to prawda. Ale po co wtedy je tak dobrze wykańczać, to kosztuje naprawde sporo. Mi to śmierdzi flipperstwem albo wynajmem krótkoterminowym.
Wyraźnie widać na rzucie, że to stara kamienica, w której oryginalnie były dwa takie małe mieszkania. Przepisy nie pozwalają teraz na wydzielanie osobnych ksiąg wieczystych dla mieszkań poniżej 25m2, więc zapewne zostały połączone w jedno większe mieszkanie. Na korytarzu to bym sobie rower trzymał i spoko : D