Wpis z mikrobloga

E-learning dla przyszłych inżynierów to żart. Dali nam wykłady na pdf, zadają jakieś gówniane zadania i myślą, że jest po robocie. Hit to robienie mapy w paincie, bo ziomek nawet nie udostępnił pliku w formie wektorów, żeby ogarnąć to w autocadzie, wszystko w rastrach. Jak u was będzie wyglądać sesja? U nas nic nikt nie wie.
#studbaza #koronawirus
  • 8
@czarnanoc: i co to wykształcenie warte, ty mi powiedz. Książki nie idzie wypożyczyć, bo biblioteka zamknięta. Zajęcia to żart. Prokrastynujemy i czekamy na niewiadomo co. U nas jeszcze pojawia się temat przeniesionych praktyk, bez których nie można podejść do obrony. Cyrk na kółkach
@kadetjulia:

Nikt nic nie wie, bo to podobno ostateczna decyzja zależy od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego czy wracamy na uczelnie czy nie. Jak zwykle stopień organizacji i przejrzystość działań wynosi 200 % ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kadetjulia: nic nie warte. Nic nie umiemy. Trzeba sobie radzić samemu, totalny bajzel. Jeszcze mi się trafił taki przedmiot, gdzie trzeba coś wyliczyć i zrobić. Materiały niekompletne, nie jest dokładnie wyjaśnione co i jak i musimy sobie zrobić xD
@Need: ale bym sobie wróciła na uczelnie, takie zawieszenie to najgorsze uczucie. U mnie wykładowcy to beton i pewnie jak będzie sesja online to będą lecieć przewały jakich mało, a potem cyk hajsik z warunków.
@Need: mnie się wydaje, że semestr się wydłuży na wakacje. Nie mamy wgl laborków, bo trzeba je odbyć w pracowniach na sprzęcie szkolnym i nie idzie tego zrobić w 3-4 tygodnie. Chociaż kto ich tam wie. U nas nawet trzecioroczniakom nie przydzielili jeszcze tematów inżynierek. Jesteśmy zgubieni